k s logo main
Академія психічного здоров’я
ks img 35

Академія психічного здоров’я

Наш просвітницький проект - задля ширення знань та навиків у сфері турботи про психічне здоров'я.
Наш просвітницький проект - задля ширення знань та навиків у сфері турботи про психічне здоров'я.

Академія психічного здоров’я – це наша просвітницька ініціатива, метою якої є допомогти широкому колу осіб здобути базову грамотність у сфері турботи про психічне здоров’я. Ми свідомі, наскільки важливим є психічне здоров’я і як воно впливає на усі сфери нашого життя. І нам потрібно усім навчитися плекати і берегти його, а у випадку порушень – розуміти наявні труднощі, знати як допомогти собі та нашим близьким, коли і куди звернутися за належною фаховою допомогою. Психічне здоров’я важливе – і турбота про нього – справа кожного!

ks img 34

Часи війни є таким непростим викликом для нашого психічного здоров’я. Втім якими б не були випробування – хоч і не раз похитнемося – наш вибір відбудовувати нашу душевну рівновагу, відбудовувати наш світ – бо нам вистояти і перемогти, нам жити і процвітати!

derevo obiymy 1

Наше психічне здоров’я наче сад – щоби процвітати і приносити багато доброго плоду, воно потребує мудрої і відданої турботи…

Актуальні питання про психічне здоров'я

Рекомендуємо також:

ks img 60

Академія батьківства

Наш онлайн просвітницький проект у підтримку одного з наших найважливіших життєвих завдань – батьківства. Воно непросте і сповнене викликів – і потребує відкритості і готовності вчитися. Сподіваємося, “Академія” у цьому навчанні стане цінним ресурсом підтримки!
ks img 61

Академія стійкості

Запрошуємо на онлайн-портал «Академія стійкості», розроблений нашою командою. Навчальні відео, вказівки до практик, «Слова нашої Сили» та багато додаткових цінних ресурсів – в підтримку плекання нашої індивідуальної та національної стійкості у зіткненні з викликами війни та загалом різних життєвих випробувань.
ks img png 24

Інформаційні ресурси по темі психологічної допомоги в часі війни

Ми уклали добірку просвітницьких матеріалів виданих нами та нашими партнерами в підтримку розвитку та зміцнення нашої психологічної стійкості та подолання викликів війни. Окремо зібрані навчально-методичні ресурси для фахівців, батьків та дано лінки на записи наших вебінарів.
ks img 93

Програма 7П

Задля психічного здоров’я дітей та молоді

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00