k s logo main
Академія психічного здоров’я
ks img 35

Академія психічного здоров’я

Наш просвітницький проект - задля ширення знань та навиків у сфері турботи про психічне здоров'я.
Наш просвітницький проект - задля ширення знань та навиків у сфері турботи про психічне здоров'я.

Академія психічного здоров’я – це наша просвітницька ініціатива, метою якої є допомогти широкому колу осіб здобути базову грамотність у сфері турботи про психічне здоров’я. Ми свідомі, наскільки важливим є психічне здоров’я і як воно впливає на усі сфери нашого життя. І нам потрібно усім навчитися плекати і берегти його, а у випадку порушень – розуміти наявні труднощі, знати як допомогти собі та нашим близьким, коли і куди звернутися за належною фаховою допомогою. Психічне здоров’я важливе – і турбота про нього – справа кожного!

ks img 34

Часи війни є таким непростим викликом для нашого психічного здоров’я. Втім якими б не були випробування – хоч і не раз похитнемося – наш вибір відбудовувати нашу душевну рівновагу, відбудовувати наш світ – бо нам вистояти і перемогти, нам жити і процвітати!

Про поширені проблеми та розлади

derevo obiymy 1

Наше психічне здоров’я наче сад – щоби процвітати і приносити багато доброго плоду, воно потребує мудрої і відданої турботи…

Рекомендуємо також:

ks img 60

Академія батьківства

Наш онлайн просвітницький проект у підтримку одного з наших найважливіших життєвих завдань – батьківства. Воно непросте і сповнене викликів – і потребує відкритості і готовності вчитися. Сподіваємося, “Академія” у цьому навчанні стане цінним ресурсом підтримки!
ks img 61

Академія стійкості

Запрошуємо на онлайн-портал «Академія стійкості», розроблений нашою командою. Навчальні відео, вказівки до практик, «Слова нашої Сили» та багато додаткових цінних ресурсів – в підтримку плекання нашої індивідуальної та національної стійкості у зіткненні з викликами війни та загалом різних життєвих випробувань.
ks img png 24

Інформаційні ресурси по темі психологічної допомоги в часі війни

Ми уклали добірку просвітницьких матеріалів виданих нами та нашими партнерами в підтримку розвитку та зміцнення нашої психологічної стійкості та подолання викликів війни. Окремо зібрані навчально-методичні ресурси для фахівців, батьків та дано лінки на записи наших вебінарів.
ks img 93

Програма 7П

Задля психічного здоров’я дітей та молоді

Актуальні питання про психічне здоров'я

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00