k s logo main
Логопедичні та педагогічні заняття
img 1

Логопедичні та педагогічні заняття

У допомозі дітям з порушеннями психологічного розвитку логопедичні та педагогічні заняття є центральним компонентом допомоги. Ми використовуємо сучасні, ефективні методики та застосовуємо їх у тісній співпраці з батьками та освітнім середовищем дитини, щоби підтримати її на дорозі розвитку.
У допомозі дітям з порушеннями психологічного розвитку логопедичні та педагогічні заняття є центральним компонентом допомоги. Ми використовуємо сучасні, ефективні методики та застосовуємо їх у тісній співпраці з батьками та освітнім середовищем дитини, щоби підтримати її на дорозі розвитку.
ks img 119

Ефективні методики

ks img 119

Використання ефективних, сучасних, науковообґрунтованих методик для допомоги дітям з порушеннями мовленнєвого, інтелектуального розвитку, розладами спектру аутизму є основоположним принципом нашої моделі логопедичних та поведінкових втручань. Ми свідомі, що дітям потрібні не просто “заняття з логопедом”, а грамотні заняття, які застосовують відповідні методики специфічні до порушень дитини.

Різні формати роботи

Ми застосовуємо логопедичні та педагогічні заняття у різноманітних форматах для одержання оптимального результату.

 • Індивідуальні заняття з дитиною
 • Консультування педагогів у закладах освіти
 • Сімейні заняття
 • Навчання та супровід тюторів
 • Групові заняття для дітей
 • Навчання для батьків у форматі “Батьківської школи”
ks img 66

Партнерство з батьками

Основою нашого підходу є тісна співпраця з батьками, навчання та підтримка рідних у застосуванні відповідних способів підтримки мовленнєвого, пізнавального, соціального розвитку дитини в умовах щоденного життя, спілкування у родині. Для цього ми регулярно обговорюємо з батьками заняття з дитиною та її розвиток. Пояснуюємо, показуємо, навчаємо, як застосовувати вказані підходи удома. Частина занять відбувається у сімейному форматі із активним залученням батьків та плекання належної соціальної взаємодії та комунікації між дитиною та її рідними.

ks img 66

Комплексні програми допомоги

Дітям з порушеннями психологічного розвитку потрібна комплексна допомога. І вона має бути добре координована між командою фахівців та включати усі методи та втручання, що підтримують цілісно розвиток дитини. Наші логопедичні та педагогічні втручання інтегровані у таку комплексну допомогу. Ми щотижневому обговорюємо командою дітей та нашу допомоги, регулярно організовуємо навчання та супервізії для безперервного розвитку та вдосконалення.

 • Діагностика
 • Лікарський супровід
 • Поведінкова терапія
 • Сімейна ігрова терапія
 • Логопедичні заняття
 • Педагогічні заняття
 • Відеотренінг спілкування
 • Супровід для батьків
ks img 65

Модель Раннього Втручання

ks img 65

Для дітей раннього віку ми на основі належної оцінки розвитку, застосовуємо комплексну програму Раннього Втручання, яка включає в себе координований план комплексної допомоги та часто починається з режиму двотижневого щоденного “інтенсиву” з переходом на регулярні щотижневі заняття. У фокусі уваги є підтримка батьків, допомога їм у створенні належного для розвитку середовища вдома, підтримка та супровід при виборі та інтеграції у освітній заклад.

Формат допомоги "Інтенсив"

У межах програми Раннього Втручання, а також для родин з інших міст України ми пропонуємо модель “Інтенсиву”, що включає в себе до3-4 занять щоденно протягом одного-двох тижнів. Програма реалізується командою фахівців у співпраці з батьками і базується на індивідуально розробленому комплексному плані допомоги.

ks img 124

Підтримка та супровід у закладах освіти

ks img 124

Коли діти з порушеннями психологічного розвитку підростають і “виростають” з Раннього Втручання – приходить час їм інтегруватися у заклади освіти. Ми забезпечуємо належний супровід цього процесу, допомагаючи батькам у виборі закладу, діалозі з педагогами щодо особливостей дитини, навчанні при потребі педагогів необхідних методик, підготовці тюторів, консультуванні при потребі щодо специфічних проблем.

ks img 76

Розвиткові групи

Для багатьох дітей навчання соціальних, комунікаційних навичок, підготовка до інтеграції у освітній заклад найкраще відбувається через груповий формат педагогічної роботи. Ми регулярно організовуємо міні-групи тренінгу соціальних навичок для дітей з розладами спектру аутизму та іншими порушеннями розвитку.

ks img 76
ks img 113

Дитяча театральна студія

ks img 113

Ми використовуємо педагогіку театру для підтримки розвитку у дітей соціальної та емоційної компетентності. При центрі функціонує дитяча театральна студія, основною метою якої є власне підтримка особистісного та соціально-емоційного розвитку дітей з використанням технік драма-терапії та педагогічного впливу театру. Студія функціонує у форматі щотижневих групових занять (по 10-12 осіб у групі).

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00