k s logo main
Сучасні доказові підходи фармакотерапії поширених розладів психічного здоров’я у дитячому та підлітковому віці
ks img big 03

Сучасні доказові підходи фармакотерапії поширених розладів психічного здоров’я у дитячому та підлітковому віці

Центр здоров’я і розвитку “Коло сім’ї” в рамках проекту “Психічне здоров’я для України” за підтримки Швейцарії організував цикл навчальних вебінарів за участю професора кафедри психіатрії у відділенні дитячої та підліткової психіатрії Орегонського університету охорони здоров’я та науки (Орегон, США) Лінди Шмідт на тему “Сучасні доказові підходи фармакотерапії поширених розладів психічного здоров’я у дитячому та підлітковому віці: виклики діагностики і модель допомоги”. Вебінар присвячено загальному підходу до фармакотерапії у дитячому та підлітковому віці, питанню сучасним стандартам діагностики та фармакотерапії поширених розладів психічного здоров’я у дітей та молоді. Висвітлено питання діагностики, диференційної діагностики та лікування розладу із дефіцитом уваги і гіперактивністю, афективних, тривожних і психотичних розладів у дитячому та підлітковому віці. Вебінар ґрунтується на сучасних науковообґрунтованих стандартах діагностики та лікування, зокрема критеріях DSM та протоколу NICE, що використовуються у сучасному світі.

вебінар Лінди Шмідт
28 і 29 вересня, 5 і 6 жовтня 2020 року

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообґрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

Відеозаписи вебінарів

maxresdefault1
Відтворити відео
maxresdefault2
Відтворити відео
maxresdefault3
Відтворити відео
Відтворити відео
Відтворити відео

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви брали участь у чотирьох частинах вебінару, просимо вас заповнити форму зворотнього зв’язку і пройти тестове опитування. Після цього для вас буде згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат.

Рекомендуємо також:

ks img 93

Програма 7П

Задля психічного здоров’я дітей та молоді

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00