k s logo main
Роль лікарів загальної практики – сімейної медицини у системі турботи про психічне здоров’я молоді
ks img big 03

Роль лікарів загальної практики – сімейної медицини у системі турботи про психічне здоров’я молоді

Центр здоров’я і розвитку «Коло сім’ї» у співпраці з україно-швейцарським проектом «Психічне здоров’я для України», який реалізується за підтримки Швейцарії та Міністерства охорони здоров’я України, департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, управління охорони здоров’я Львівської міської ради, організував цикл навчальних вебінарів для лікарів загальної практики – сімейної медицини про їхню роль в системі турботи про психічне здоров’я молоді. Вебінари присвячені питанням скринінгу, діагностики та моделі допомоги молоді з поширеними проблемами у сфері психічного здоров’я. Ведучими вебінарів є лікар-психіатр Софія Влох та лікар-психіатр Олена Плотнікова.

вебінари Олени Плотнікової і Софії Влох

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообґрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати молоді шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИСИ ВЕБІНАРІВ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви переглянули вебінари, просимо заповнити форму зворотнього зв’язку, а також пройти тестовий контроль. У разі успішного проходження опитування, вам буде автоматично згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат участі упродовж двох тижнів.

Рекомендуємо також:

ks img 93

Програма 7П

Задля психічного здоров’я дітей та молоді

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00