k s logo main
Благодійний фонд «Коло сім’ї»
ks img big 12

Благодійний фонд «Коло сім’ї»

ks img 66

Місія та візія

ks img 66

Ми працюємо заради плекання психічного здоров’я та розвитку особи. Ми переконані – психічне здоров’я закладається у родині. Відтак наша ціль – підтримати активностями фонду розвиток програм підтримки родин – особливо тих, які опинилися у складних життєвих обставинах. Ми знаємо – ця робота в Україні потребує широкої мережевої співпраці, ефективних інновацій та реформ. І ми хочемо працювати заради цього. Працювати у спосіб, про який свого часу сказав митрополит Андрей Шептицький: “Не потоком шумних та галасливих слів, а тихою, невтомною щоденною працею…”

Наші стратегічні цілі

ks img 89

Плекання резилієнтності в умовах війни

Ми сфокусовані на підтримці індивідуальної та національної резилієнтності (психологічної стійкості) у відповідь на виклики війни. Ми докладемо усіх зусиль разом з нашими партнерами, щоби усі люди, які потребуватимуть фахової допомоги з огляду на пережити в часі війни психотравмуючі події, її отримали. Усі рани, що залишить війна у наших душах, мають бути зцілені і ми відродимося як нація!
ks img 92

Доступність послуг усім потребуючим дітям

Діяльність благодійного фонду “Коло сім’ї” зосереджена на забезпеченні якісних професійних послуг у сфері охорони психічного здоров’я вразливим групам на безкоштовній та пільговій основі. В серці нашої турботи – діти-сироти та родини, що опинилися в складних життєвих обставинах, зокрема й у сучасному контексті війни в Україні.

ks img 52

Розвиток програм підтримки батьків

Ми віримо, що підтримка батьківства є найкращим способом попередження проблем у сфері психічного здоров’я та плекання психологічної стійкості. Завдяки діяльності фонду ми розвиваємо модель “батьківських шкіл” – зокрема в підтримку сімейних форм опіки. Ми теж активно підтримуємо усі батьківські ініціативи – ми віримо саме батьки є ключовими особами в лобіюванні змін та реформ.

ks img 97

Освіта. Просвіта. Інновації

Ми свідомі, нам в Україні потрібно пройти довгу дорогу якісного, глибокого реформування системи турботи про психічне здоров’я. І ми активно підтримуємо це – від розробки національної концепції реформ, в яку були залучені провідні фахівці центру, до втілення чисельних інноваційних та освітніх проектів. Ми свідомі, що ці зміни можливі лише спільною працею – відтак активно творимо мережу партнерства.

ks img 94

“Майбутнє наших суспільств залежатиме від того, яку увагу ми приділяємо турботі про психічне здоров’я наших дітей сьогодні…”

Ахмед Акаша

екс-президент Всесвітньої асоціації психіатрів

Ключові напрямки підтримки реформ

Просвітництво та подолання стигми

Ми свідомі важливості просвітництва – відтак працюємо системно над різними його компонентами. На вебсайті центру створено масштабний інормаційний портал по темі охорони психічного здоров’я. Ми підтримуємо різного роду активності на подолання стигми і прагнемо творити відкриті до дару та цінності життя кожної особи спільноти.

Розвиток мережевих послуг та партнерства

Ми свідомі, що цілісна система турботи про психічне здоров’я може бути лише мережевою – у ній є важлива кожна ланка. Ми розуміємо, що мережі не виникають самі по собі – вони творяться кропіткою щоденною працею на побудову партнерства. Ми віримо – ефективне партнерство, об’єднання зусиль, доброзичливі стосунки є основою реалізації важливих суспільних реформ у даній сфері.

Превенція і промоція

Ми плекаємо програми орієнтовані на попередження розладів у сфері психічного здоров’я – переконані, це найкраща стратегія! Водночас ми наголошуємо, що психічне здоров’я це не просто відсутність розладів, а стан благополуччя, щастя, розвитку, самоактуалізації. І цей стан треба уміти плекати – саме на це націлені наші активності з промоції позитивного психічного здоров’я.

Освіта фахівців

Фахівці є ключовими особами у реалізації усіх важливих реформ, програм, послуг. Вони є найціннішим ресурсом – а відтак потребують плекання, підтримки і якісної освіти. У співпраці з нашими стратегічними освітніми партнерами – Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії та Українським Католицьким університетом – ми реалізуємо сучасні освітні навчальні програми з підготовки фахівців.

Розвиток програм на рівні первинної ланки

Більшість часу діти проводять у освітніх закладах – відтак освітяни є ключовими особами у плеканні психічного здоров’я дітей. Не менш важливими є медики, які забезпечують супровід дітей та їх родин з моменту народження. Наші ініціативи скеровані на підтримку розвитку програм турботи про психічне здоров’я дітей та молоді на рівні первинної ланки.

Впровадження сучасних доказових послуг

Ключовим фактором ефективних послуг є їх наукова-обґрунтованість, доказовість. Саме тому ми зосереджені на розвитку сучасних, доказових послуг, навчанню фахівців відповідних методів, перекладу протоколів, розробці на їх основі локальних маршрутів допомоги – для дітей, молоді, дорослих та осіб літнього віку.

ks img 93

Програма 7П

Нашою командою розроблено цілісне бачення тих змін, які необхідно нам втілити для розвитку в Україні цілісною та багаторівневої системи турботи про психічне здоров’я дітей та молоді. Вона є нашим баченням реформ, стратегією для розвитку наших програм, просвітницьких ініціатив, мережевої співпраці.

Гуманітарна ініціатива у відповідь на війну

ks img 57

Вистояти. Перемогти. Відродитися!

Слава Україні! На нашій рідній землі війна. І ми усі сповнені рішучості боротися незупинно до повної Перемоги! Команда нашого центру разом з нашими партнерськими організаціями сформувала гуманітарну ініціативу “Вистояти. Перемогти. Відродитися!”, в межах якої ми надаватимемо безкоштовну фахову допомогу потерпілим, а також розроблятимемо інформаційні ресурси, проводитимемо навчання для фахівців з методів психологічної підтримки.
Разом – ми сила! Разом – переможемо!

ks img 83

Війна залишить невидимі рани у душі. Наша ціль – забезпечити усім потребуючим того особам сучасну, доказову, ефективну фахову допомогу та підтримку. Щоби зцілити ці рани, щоби плекати психологічну стійкість та зріст… Ми твердо віримо – ми не просто відбудуємо нашу країну – ми відродимося, щоби творити нові сторінки нашої історії – і вони будуть сповнені Світла…

Діючі проекти фонду КС

ks img 95

Проект "Психічне здоров'я для України"

Команда центру «Коло сім’ї» бере участь в національному проекті «Психічне здоров’я для України», який реалізується за підтримки Швейцарської конфедерації. Метою даного проекту є підтримка розвитку в громадах сучасних, доказових, мережевих послуг у сфері охорони психічного здоров’я.

ks img 86

Проект психологічної допомоги в умовах війни

Команда центру «Коло сім’ї» організовує психологічну допомогу сім’ям, що пережили психотравмуючі події в часі війни та реалізовуватиме ряд навчань для фахівців, зокрема методики “Діти та війна: навчання технік зцілення”, просвітницьких та психоедукаційних активностей. Проект реалізується за підтримки американської фундації Americares, фундації Nova Ukraine та проекту “Психічне здоров’я для України”.

Наші партнери

Зробити доброчинну пожертву

Реквізити для пожертв у гривні:

Одержувач платежу: Благодійний фонд «Коло сім’ї»
ЄДРПОУ: 42022812
Рахунок №UA823253650000026003011130761 у ПАТ «Кредобанк»
Призначення платежу: «благодійна пожертва на статутну діяльність»

SWIFT transfer in USD:

Intermediary bank: BANK OF NEW YORK MELLON, New York, USA SWIFT: IRVTUSЗN
Beneficiary’s bank: JSC KREDOBANK Lviv, Ukraine SWIFT: WUCBUA2X
Beneficiary: Charity Foundation “Family Circle”
IBAN: UA853253650000000260030020712
Please make a note in payment document that this is a “charity donation”

SWIFT transfer in EURO:

Intermediary bank: COMMERZBANK AG, Frankfurt, Germany SWIFT: COBADEFF
Beneficiary’s bank: JSC KREDOBANK Lviv, Ukraine SWIFT: WUCBUA2X
Beneficiary: Charity Foundation “Family Circle”
IBAN: UA673253650000000260000035038
Please make a note in payment document that this is a “charity donation”

Ми цінуємо чесність, довіру та прозорість. Ми гарантуємо скерування коштів на зазначені гуманітарні активності. Ми публікуватимемо звіт щодо діяльності фонду та результати незалежного аудиту, звітуючи щорічно перед нашими доброчинцями та громадою.

Наші контакти

| благодійний фонд «коло сім’ї» | центр "коло сім'ї"

Благодійний фонд “Коло сім’ї”
e-mail: kolo.simyi.charity@gmail.com
тел.: +38-098-559-65-21
Ярославенка 21,
Львів, 79011

| благодійний фонд «коло сім’ї» | центр "коло сім'ї"

Центр здоров’я та розвитку «Коло сім’ї» та благодійний фонд «Коло сім’ї» прагнуть створити та підтримувати середовище, яке пропагує основну цінність людської гідності та запобігає домаганням, зловживанням та експлуатації своїх працівників та партнерів та плекає найвищі стандарти етичної професійної допомоги.

Коло сім'ї": там, де любов...

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00