k s logo main
Сучасні освітні програми розвитку соціально-емоційної компетентності учнів
ks img big 03

Сучасні освітні програми розвитку соціально-емоційної компетентності учнів

Центр здоров’я і розвитку «Коло сім’ї» у співпраці з україно-швейцарським проектом «Психічне здоров’я для України», який реалізується за підтримки Швейцарії та Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, управління освіти Львівської міської ради, організував вебінар за участю директора Центру психічного здоров’я в освітніх закладах Університету Мериленд (Балтімор, США), радника Всесвітньої організації охорони здоров’я з питань психічного здоров’я дітей у школах Шерон Хувер на тему “Сучасні освітні програми розвитку соціально-емоційної компетентності учнів”. Майбутнє наших дітей залежить від того, яку увагу ми приділимо їхньому повноцінному розвитку вже зараз. Одним із компонентів цього розвитку безперечно є соціально-емоційна грамотність – вміння “чути” потреби інших і свої власні, встановлювати мудрі межі і плекати міцні взаємини з оточуючими. Середовищем, у якому можна розвивати ці уміння і навички, є школа. Тому запрошуємо вас ознайомитись із сучасними програмами розвитку соціально-емоційної компетентності, які адаптовані для реалізації в освітньому просторі.

вебінар Шерон Хувер
12 березня 2021 року

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообґрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИСИ ВЕБІНАРІВ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви брали участь у вебінарі онлайн – просимо заповнити форму зворотнього зв’язку – і вам буде автоматично згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат участі.

Рекомендуємо також:

5k 22 11

5-крокова програма допомоги дітям з розладом дефіциту уваги та гіперактивності у освітніх закладах

ks img 93

Програма 7П

Задля психічного здоров’я дітей та молоді

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00