k s logo main
Послуги
ks img 54

Послуги

Ми надаємо ефективні, науковообгрунтовані втручання у сфері діагностики, лікування та попередження поширених розладів та проблем у сфері психічного здоров’я у дітей, молоді, дорослих, осіб літнього віку, а також плекання психологічного розвитку та здоров’я.

Ми надаємо ефективні, науковообгрунтовані втручання у сфері діагностики, лікування та попередження поширених розладів та проблем у сфері психічного здоров’я у дітей, молоді, дорослих, осіб літнього віку, а також плекання психологічного розвитку та здоров’я.

Наші послуги будуються на даних обстеження і завжди є сплановані індивідуально до кожного випадку. Ми використовуємо виключно ті втручання, які рекомендовані сучасними міжнародними протоколами допомоги при тому чи іншому розладі та ефективність яких є доведена науковими дослідженнями. Якість наших послуг визначається якістю освіти наших фахівців, їх акредитацією згідно міжнародних стандартів, а також безперервним професійним розвитком та супервізійним супроводом.

icon services 06

Діагностика

Якість допомоги визначається якістю обстеження. Для нас обстеження – це спільний пошук розуміння ситуації, наявних розладів та проблем та шляхів їх подолання. Ми прагнемо багатовимірного розуміння – адже ми лікуємо не діагнози, а допомагаємо людям у їх неповторних життєвих обставинах побачити дорогу зцілення та розвитку – а вона завжди є неповторною.
icon services 03

Фармакотерапія

Ми використовуємо можливості сучасної психофармакотерапії задля ефективного лікування та попередження рецидивів психічних розладів. Доказові препарати, обґрунтоване призначення, належний супровід, моніторинг ефективності та безпеки – наші стандарти медикаментозного лікування.
icon services 02

Психотерапія

Ми використовуємо сучасні доказові психотерапевтичні підходи, застосовуючи їх у відповідності до рекомендацій протоколів, зокрема КПТ (когнітивно-поведінкову терапію), схема-терапію, EMDR (метод десенсибілізації та репроцесуалізації травми рухом очей), ЕФТ (емоційно-фокусована терапія пар), майндфулнес-втручання, техніки танцювально-рухової та творчих методів терапій та ін. Ми намагаємося у кожному випадку забезпечити оптимальний підбір методу та фахівця задля ефективної допомоги.
icon services 05

Логопедичні та педагогічні заняття

У допомозі дітям з порушеннями психологічного розвитку логопедичні та педагогічні заняття є центральним компонентом допомоги. Ми використовуємо сучасні, ефективні методики та застосовуємо їх у тісній співпраці з батьками та освітнім середовищем дитини, щоби підтримати її на дорозі розвитку.
icon services 04

Комплексні програми інтенсивної допомоги

У форматі Раннього Втручання для дітей з порушеннями розвитку, а також у випадках комплексних розладів у дітей, молоді, дорослих, що потребують інтенсивної щоденної терапії, ми пропонуємо програму “Інтенсив”.

Психологічне консультування та супровід

У житті ми часто стикаємося з викликами і роздоріжжями, на яких потребуємо підтримки і супроводу – саме для цього ми пропонуємо послугу короткотермінового психологічного консультування.
ks img 53

Різноманітні формати послуг

ks img 53

Ми застосовуємо різноманітні формати допомоги задля надання послуг у зручному та адаптованому до індивідуальних/сімейних протреб режимі:

  • Індивідуальні та сімейні консультації
  • Інтенсивні 5-10 денні терапевтичні курси – «інтенсиви»
  • Групові заняття
  • Виїзні консультації
  • Дистанційні послуги (онлайн або по телефону) у форматі «Телеклініки»
ks img 52

Плекання психічного здоров’я та розвитку

ks img 52

Здоров’я треба берегти та плекати – а тому ми пропонуємо цілий ряд програм та послуг орієнтованих на підтримку психологічного добробуту та плекання особистісного розвитку, гармонійних стосунків

  • Підтримка батьківства у форматі індивідуального консультування та групових програм “Батьківського клубу” та “Батьківських шкіл” та ін.
  • Індивідуальні та групові програми плекання психологічної стійкості, підтримки особистісного та творчого розвитку, самореалізації, творення щасливого та змістовного життя
  • Консультування та коучинг для організацій з питань плекання здорової психологічної атмосфери в трудових колективах, психологічного благополуччя працівників, запобігання професійному вигоранню та ін.

Програми допомоги щодо специфічних розладів та проблем

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00