k s logo main
Психологічне консультування та супровід
ks img png 18

Психологічне консультування та супровід

У житті ми часто стикаємося з викликами і роздоріжжями, на яких потребуємо підтримки і супроводу – саме для цього ми пропонуємо послугу короткотермінового психологічного консультування.
У житті ми часто стикаємося з викликами і роздоріжжями, на яких потребуємо підтримки і супроводу – саме для цього ми пропонуємо послугу короткотермінового психологічного консультування.

Консультування – це не про лікування розладів, це про короткотермінову психологічну підтримку, яка може обмежитися і однією консультацією, і при потребі існувати у формі супроводу у форматі “звернення при потребі”. Психологічне консультування – це насамперед спосіб підтримки у подоланні викликів життя, вирішенні поширених психологічних проблем, які є частиною різних етапів нашого життя, супровід при прийнятті важливих життєвих рішень. Це теж про плекання психологічної стійкості, щасливого та змістовного життя, глибоких стосунків, підтримку особистісного зросту та процвітання.

  • Консультування для батьків з питань виховання
  • Психологічний супровід в часі вагітності
  • Консультування для молоді з питань професійної орієнтації
  • Консультування для дорослих щодо проблем у стосунках
  • Консультування для дорослих в підтримку при різних життєвих викликах
  • Коучинг з питань особистісного розвитку та самоактуалізації

КПТ-базована модель

У короткотерміновому консультуванні ми застосовуємо доказову модель і техніки когнітивно-поведінкової терапії. КПТ має великий досвід застосування у даному форматі. У багатьох розвинених західних країнах така модель є основою допомоги у соціальній сфері, у програмах підтримки людей з соматичними розладами, при пережитті втрати, коупінгу з іншими життєвими викликами та проблемами.

ks img 66

Консультування для батьків

Батьківство неймовірно важливе і водночас воно сповнене викликів. Ми застосовуємо формат короткотермінового консультування та супроводу для батьків щодо найпоширеніших виховних питань: стосунки, дисципліна, емоційна регуляція, навчання і т.д. Супровід особливо може бути цінний, коли родина стикається з викликами – пережиття втрати, соматичної хвороби, війни, вимушеного переселення і т.д. Ми забезпечуємо дану модель також в підтримку прийомним сім’ям та батькам, що усиновлюють дитину.

ks img 66
ks img 109

Психологічний супровід вагітності

ks img 109

Вагітність є дуже особливим часом. Радісного очікування, підготовки до батьківства, але теж і сповненим викликів, тривог та випробувань. Ми забезпечуємо модель психологічного супроводу у цей період і застосовуємо короткотермінову модель консультування щоби допомогти зробити цей період життя світлим та щасливим та потурбуватися про психологічний добробут в родині.

ks img 108

Консультування для молоді

Для багатьох молодих осіб підлітковий вік сповнений своїх викликів та випробувань. Ми з радістю спостерігаємо, як усе більше молодих осіб проявляють ініціативу звернутися до психолога з питанням професійної орієнтації, стосунків в родині та з друзями, питаннями вибору та ін. Ми з радістю пропонуємо молодим людям модель короткотермінового консультування та супроводу у режимі “звернення при потребі”.

ks img 108
ks img 110

Консультування при зіткнені з життєвими викликами

ks img 110

Життя сповнене викликів: пережиття втрати, досвід хвороби, неповносправності, фінансові труднощі, безробіття, вимушене переселення, війна та ін. В часі викликів та випробувань ми потребуємо мудрих рішень і підтримки. У більшості ситуацій ми можемо впоратися самі з підтримкою родини та друзів. Але часом виклики є дуже непростими – і тоді нам може допомогти модель консультування/супроводу. Це модель підтримки при зіткненні з труднощами, це про пошук ресурсів та мудрої навігації.

ks img png 20

Консультування щодо стосункових проблем

Стосунки є неймовірно цінними – але будувати їх непросто і ми потребуємо стосункової мудрості… Ми є прихильниками підходу орієнтованого на плекання стосунків та на раннє попередження та вирішення проблем, які неминуче є частиною будь-яких стосунків. Ми переконані, що краще вирішувати проблеми, коли вони маленькі, ніж коли вони розрослися до великих масштабів. Тож ми консультуємо у форматі короткотермінового консультування щодо поширених стосункових проблем та задля плекання любові, близькості, розуміння.

ks img png 20
ks img png 19

Підтримка особистісного розвитку та самоактуалізації

ks img png 19

Кожен з нас є творцем свого життя. Кожен з нас – мов дерево – проходить різні етапи внутрішнього зросту, різні “пори” нашого життя. І нам потрібна мудрість у плеканні цього росту, у актуалізації свого потенціалу, у прийнятті мудрих рішень, у подоланні типових труднощів та проблем. Саме таку позитивну-орієнтовану модель консультування/коучингу ми пропонуємо – вона орієнтована не на лікування, а на підтримку росту та життєтворчості… Вона може бути короткою і водночас може бути тривалою і супроводжувати вас крізь різні етапи життєвої подорожі… Ми надаємо таку допомогу як у формі індивідуального консультування, так і групових програм плекання особистісного розвитку.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00