k s logo main
Розвиток програм турботи про психічне здоров’я дітей та молоді в школах: огляд міжнародного досвіду і рекомендованих практик
ks img big 03

Розвиток програм турботи про психічне здоров’я дітей та молоді в школах: огляд міжнародного досвіду і рекомендованих практик

Центр здоров’я і розвитку “Коло сім’ї” в рамках проекту “Психічне здоров’я для України” за підтримки Швейцарської конфедерації організував вебінар за участю директора Центру психічного здоров’я в освітніх закладах Університету Мериленд (Балтімор, США), радника Всесвітньої організації охорони здоров’я з питань психічного здоров’я дітей у школах Шерон Хувер на тему “Розвиток програм турботи про психічне здоров’я дітей та молоді в школах: огляд міжнародного досвіду і рекомендованих практик”. Вебінар присвячено питанню про те, які є успішні, науково обґрунтовані світові практики у даній сфері і які є рекомендації з розвитку цілісної системи турботи про психічне здоров’я дітей та молоді в освітніх закладах. Це надзвичайно важлива для України тема – адже перед нами постає спільне завдання плекати у новій українській школі цілісні програми турботи про психологічний добробут дітей та молоді.

вебінар Шерон Хувер
3 липня 2020 року

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообгрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИС ВЕБІНАРУ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви брали участь у вебінарі онлайн – просимо заповнити форму зворотнього зв’язку – і вам буде автоматично згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат участі.

Рекомендуємо також:

ks img 93

Програма 7П

Задля психічного здоров’я дітей та молоді

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00