k s logo main
Комплексні програми інтенсивної допомоги
ks img png 12

Комплексні програми інтенсивної допомоги

У форматі Раннього Втручання для дітей з порушеннями розвитку, а також у випадках комплексних розладів у дітей, молоді, дорослих, що потребують інтенсивної щоденної терапії, ми пропонуємо програму “Інтенсив”.
У форматі Раннього Втручання для дітей з порушеннями розвитку, а також у випадках комплексних розладів у дітей, молоді, дорослих, що потребують інтенсивної щоденної терапії, ми пропонуємо програму “Інтенсив”.

Програма “Інтенсив” – це формат 3-4 годин втручань кожного дня протягом одного-двох (а при потребі і більше) тижнів, які дозволяють дати “добрий старт” у програмі Раннього Втручання для дітей з порушеннями розвитку. Дана програма особливо цінна для сімей з інших регіонів України, оскільки надання такого роду послуг у дистанційному форматі, на жаль, неможливе, а схожі програми, на жаль, часто відсутні на локальному рівні. Ми застосовуємо також даний формат допомоги для допомоги дітям, молоді, дорослим з комплексними формами психічних розладів, у випадку яких саме такий формат і висока доза психотерапевтичної допомоги можуть бути вирішальним фактором у досягненні бажаного терапевтичного результату.

 • Дітям з порушеннями психологічного розвитку
 • Дітям та молоді з комплексними формами психічних розладів
 • Дорослим з комплексними формами психічних розладів

"Інтенсив" для дітей з порушеннями розвитку

Для дітей з порушеннями розвитку команда “Інтенсиву” складається як правило з психологів, педагогів та логопедів (з лікарським супроводом). У перший день після формується програма, яка реалізується протгягом одного або двох тижнів занять. В залежності від віку дитини та можливості залучення у заняття щоденно може відбуватися від двох до чотирьох занять з фахівцями. Батьки є активними учасниками

 • Діагностика
 • Лікарський супровід
 • Поведінкова терапія
 • Сімейна ігрова терапія
 • Логопедичні заняття
 • Педагогічні заняття
 • Відеотренінг спілкування
 • Супровід для батьків
ks img 63

Психотерапевтичний "інтенсив"

ks img 63

У багатьох випадках важких, комплексних форм психічних розладів – як у дітей та молоді, так і дорослих ефективність лікування, зокрема психотерапевтичних втручань, залежить також від “дози” терапії. Для важких форм поведінкових розладів, розладів харчової поведінки, тривожних розладів, обсесивно-компульсивного, посттравматичного стресового розладу ми пропонує програму “психотерапевтичних інтенсивів”. Її реалізує міні-команда психотерапевтів у форматі щоденної психотерапії з сесіями подовшеної тривалості. Ми бачимо, що у багатьох випадках такий формат може бути дуже ефективним.

ks img 88

Терапевтична програма "Відродження"

ks img 88

У межах гуманітарної ініціативу “Вистояти. Перемоги. Відродитися!” за підтримки благодійного фонду “Коло сім’ї” та наших партнерів ми організовуємо спеціальну програму для осіб, що пережили досвід важких психотравмуючих подій в часі війни, таких як сексуальне скривдження, тортури, перебування у полоні та ін. Програма є безкоштовною і включає в себе інтенсивний формат психотерапевтичної допомоги скерованої на опрацювання досвіду психотравми методами травмо-фокусованої когнітивно-поведінкової терапії та EMDR та роботу над супутніми проблемами, турботу про відновлення сил, ресурсів та ін. Ця програма – це справді про відродження і про творення нових сторінок життя – у любові, правді та світлі…

Процедура запису на "Інтенсив"

Для запису на програму “Інтенсив” необхідне обов’язкове попереднє обстеження лікарем нашого центру (воно може бути у дистанційному форматі телеклініки). Тільки на основі обстеження ми можемо оцінити наявність показу до такого формату допомоги та запланувати програму комплексної інтенсивної допомоги. Відповідно після цього вас буде поставлено у чергу на “інтенсив”. Зверніть увагу, що якщо ви не зі Львова, вам необхідно самостійно подбати про місце проживання – ми не забезпечуємо його.

ks img 122

Супровід після "Інтенсиву"

ks img 122

Після “Інтенсиву” ми, як правило пропонуємо продовження послуг у форматі щотижневих занять – адже “інтенсив”, як правило, не вирішує усіх проблем, лиш запускає/прискорює процеси зцілення, розвитку, реабілітації. При потребі програма “Інтенсиву” за узгодженням з командою центру може бути продовжена.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00