(ѓрупа)2_1

Консультування та психотерапія онлайн

Телеклініка

Ми свідомі, що багато осіб, не можуть знайти необхідної допомоги поруч з місцем власного проживання. Водночас подорожувати регулярно на велику відстань задля діагностики і психотерапії не завжди можливо. Тож «Коло сім’ї» пропонує, використовуючи сучасні інтернет-технології, можливість отримати діагностичну консультацію, а також психотерапевтичну допомогу у онлайн форматі.

У разі необхідності звернутися на очну консультацію для продовження обстеження чи терапії, ми повідомимо вас про це після первинної діагностичної консультації онлайн. За можливості скерувати вас до фахівців, що надають необхідну допомогу у вашому регіоні, ми повідомимо вам про це.

Послуги телеклініки

  • Діагностична консультація (для дітей, молоді, дорослих) – для належного обстеження у певних випадках може бути необхідна додатково очна консультація та додаткові методи обстеження
  • Психотерапія: когнітивно-поведінкова терапія, схема-терапія
  • Психологічне консультування
  • Психологічний супровід для батьків (включно з поведінковою терапією)

• Вам необхідно спершу заповнити заявку на діагностичну консультацію онлайн, заповнивши відповідну форму

• Усі дані, що ви вказуєте про себе у даній формі, є конфіденційні і ми захищаємо цю конфіденційність, використовуючи для цього відповідні технологічні методи.

• Після реєстрації вашої заявки, з вами сконтактує адміністратор – електронною поштою або телефоном, щоби домовитися про зручний для вас час консультації.

• Адміністратор надішле вам на електронну пошту відповідні анкети та опитувальники, які ми попросимо заповнити нам і надіслати ще до первинної діагностичної консультації, щоби ми могли більш детально оцінити вашу проблему і вибрати фахівця, який проведе консультацію-обстеження.

• Адміністратор надішле вам на електронну пошту реквізити для сплати вартості діагностичної консультації. Оплата має бути здійснена до консультації.

• Вам буде надіслано технічні інструкції щодо проведення консультації. Для консультації онлайн важливо, щоби у вас був якісний інтернет зв’язок та можливість відеозв’язку (комп’ютер чи смартфон з відеокамерою). Ми просимо вас перевірити якість зв’язку та техніки до консультації.

• У обумовлений час відбувається діагностична онлайн консультація для вас. По завершенню консультації ви одержуєте пояснення фахівця щодо наявних у вас проблем та рекомендації щодо необхідних методів допомоги. У окремих випадках задля належного обстеження може бути необхідною очна консультація чи додаткові методи обстеження – про що повідомить фахівець, що проводив діагностичну консультацію.

• За потреби надання психотерапевтичної допомоги у телеклініці «Кола сім’ї», адміністратор контактує з вами щодо вартості послуг, надає інформацію щодо фахівця, який надаватиме психотерапію, та технічних аспектів організації подальшої допомоги вам.

Телеконсультації закордонних фахівців

Ми пропонуємо щодо складних випадків, де потрібна експертна консультація, організацію консультації з участю закордонних фахівців. Центр “Коло сім’ї” співпрацює з організацій та фахівців у Великобританії, США, Нідерландах, Ізраїлі – і при потребі ми організовуємо телеконсиліуми.

(ѓрупа)3_2

Вебінари, онлайн навчальні програми та ін.

Ряд наших програм, зокрема у сфері плекання психічного благополуччя, особистісного розвитку, стресостійкості ми плануємо запропонувати у майбутньому у онлайн форматі. Тож слідкуйте за новинами на сайті та сторінці фейсбук. У наших пріорітетних планах запустити онлайн-версії наступних програм: • Батьківська школа • Школа для прийомних батьків "Сім'я, що зцілює" • Програма "В очікуванні на народження дитини" • "Сам собі психотерапевт"

(Љонтур)2_1

Рекомендуємо також підписатися на наш канал на Youtube - уже зараз там доступні просвітницькі, психоедукаційні матеріали щодо різних розладів та проблем, батьківська школа для батьків гіперактивних дітей та ін. Детельніше з перелікон наявних відеоматеріалів ви можете ознайомитися у підрубриках різних розладів та проблем на сторінці "Інфоресурси".

contact_icon1

Запис на консультацію у Львові за тел.:

098-559-65-21

м. Львів, вул. Ярославенка 21

електронна пошта:

kolo.simji@gmail.com

letter_icon