фахівці у колі
logo_1
(ѓрупа)2_1

Консультування
та психотерапія онлайн

Телеклініка

Ми свідомі, що багато осіб, не можуть знайти необхідної допомоги поруч з місцем власного проживання. Водночас подорожувати регулярно на велику відстань задля діагностики і психотерапії не завжди можливо. Тож «Коло сім’ї» пропонує, використовуючи сучасні інтернет-технології, можливість отримати діагностичну консультацію, а також психотерапевтичну допомогу у онлайн форматі.

У разі необхідності звернутися на очну консультацію для продовження обстеження чи терапії, ми повідомимо вас про це після первинної діагностичної консультації онлайн. За можливості скерувати вас до фахівців, що надають необхідну допомогу у вашому регіоні, ми повідомимо вам про це.

телеклініка3обр см

Послуги телеклініки

  • Діагностична консультація (для дітей, молоді та дорослих) – для належного обстеження у певних випадках (зокрема щодо обстеження дітей) може бути необхідна додатково очна консультація та додаткові методи обстеження
  • Психотерапія: когнітивно-поведінкова терапія, схема-терапія (для молоді і дорослих)
  • Психологічне консультування (для молоді і дорослих) 
  • Психологічний супровід для батьків (включно з поведінковою терапією)
  • Лікарський супровід медикаментозної терапії (моніторинг ефективності, дози і т.д.)

• Вам необхідно спершу заповнити заявку на діагностичну консультацію онлайн, заповнивши відповідну форму

• Усі дані, що ви вказуєте про себе у даній формі, є конфіденційні і ми захищаємо цю конфіденційність, використовуючи для цього відповідні технологічні методи.

• Після реєстрації вашої заявки, з вами сконтактує адміністратор – електронною поштою або телефоном, щоби домовитися про зручний для вас час консультації.

• Адміністратор надішле вам на електронну пошту відповідні анкети та опитувальники, які ми попросимо заповнити нам і надіслати ще до первинної діагностичної консультації, щоби ми могли більш детально оцінити вашу проблему і вибрати фахівця, який проведе консультацію-обстеження.

• Адміністратор надішле вам на електронну пошту реквізити для сплати вартості діагностичної консультації. Оплата має бути здійснена до консультації.

• Вам буде надіслано технічні інструкції щодо проведення консультації. Для консультації онлайн важливо, щоби у вас був якісний інтернет зв’язок та можливість відеозв’язку (комп’ютер чи смартфон з відеокамерою). Ми просимо вас перевірити якість зв’язку та техніки до консультації.

• У обумовлений час відбувається діагностична онлайн консультація для вас. По завершенню консультації ви одержуєте пояснення фахівця щодо наявних у вас проблем та рекомендації щодо необхідних методів допомоги. У окремих випадках задля належного обстеження може бути необхідною очна консультація чи додаткові методи обстеження – про що повідомить фахівець, що проводив діагностичну консультацію.

• За потреби надання психотерапевтичної допомоги у телеклініці «Кола сім’ї», адміністратор контактує з вами щодо вартості послуг, надає інформацію щодо фахівця, який надаватиме психотерапію, та технічних аспектів організації подальшої допомоги вам.

Телеконсультації закордонних фахівців

Ми пропонуємо щодо складних випадків, де потрібна експертна консультація, організацію консультації з участю закордонних фахівців. Центр “Коло сім’ї” співпрацює з організаціями та фахівцями у Великобританії, США, Нідерландах, Ізраїлі – і при потребі ми організовуємо телеконсиліуми.

телеклініка 3 обр
(ѓрупа)3_2

Вебінари та онлайн навчальні програми

Ряд наших програм, зокрема "Академія батьківства", а також групові програми у сфері плекання психічного благополуччя, особистісного розвитку, стресостійкості, а також окремі навчальні семінари та конференції для фахівців ми проводимо у онлайн форматі. Окремі з них запрошуємо переглянути - вони є у вільному доступі!

Відеоматеріали на нашому каналі Youtube

Рекомендуємо також підписатися на наш канал на Youtube - уже зараз там доступні просвітницькі, психоедукаційні матеріали щодо різних розладів та проблем, батьківська школа для батьків гіперактивних дітей та ін.