Академія батьківства

Академія батьківства

Наш онлайн просвітницький проект у підтримку одного з наших найважливіших життєвих завдань – батьківства. Воно непросте і сповнене викликів – і потребує відкритості і готовності вчитися. Сподіваємося, “Академія” у цьому навчанні стане цінним ресурсом підтримки!
Наш онлайн просвітницький проект у підтримку одного з наших найважливіших життєвих завдань – батьківства. Воно непросте і сповнене викликів – і потребує відкритості і готовності вчитися. Сподіваємося, “Академія” у цьому навчанні стане цінним ресурсом підтримки!

Сучасні наукові дослідження однозначно вказують на те, що людська природа вповні розкривається в нас лише тоді, коли ми ростемо в середовищі любові. Саме в контексті життєдайних стосунків безпечної прив’язаності дитина може вирости і стати вповні людиною – мудрою, люблячою, світлою… Дослідження в сфері психології розвитку показують, що такого роду люблячий зв’язок з батьками дає дітям безліч благословень на усі сфери життя – вони мають більші шанси на добру дружбу і добру самореалізацію в праці і навчанні, краще психічне здоров’я, вищі показники щастя, кращі стосунки у дорослому віці, більше шансів стати колись добрими батьками своїм власним дітям і передати цю модель люблячих стосунків наступним поколінням… Отож, батьківство є неймовірно важливим – і водночас воно є таким непростим викликом, де нерідко знання, якими би ми хотіли бути батьками, розходиться з тим, як ми діємо, як батьки, і де часто нам так не вистарчає підтримки… Ми вчимося багатьох різних дисциплін, щоби стати фахівцями – а водночас існує так мало підтримки і навчання нам у одному з найважливіших наших завдань – завданні батьківства… Тож просвітницький проект «Академія батьківства» від центру «Коло сім’ї» – це наше бажання підтримати батьків на дорозі зросту у мудрості батьківства…

Майбутнє людства – в руці, що гойдає колисанку

народна мудрість

Відео "Батьківської школи"

Запрошуємо вас до перегляду серії коротких практичних відео, зазнятих фахівцями нашого центру з різного роду порадами та творчими ідеями та “рецептами активностей” для батьків.

Плекати стійкість наших дітей

В межах “Академії стійкості” ми розробили окремий підрозділ для батьків про те, як ми можемо плекати стійкість наших дітей та бути підтримкою при зіткненні з викликами війни та різного роду іншими життєвими випробуваннями. Розділ містить запис сорока коротких відео з Олегом Романчуком, дитячим психіатром центру “Коло сім’ї” щодо різних вимірів стійкості, а також підбірку публікацій, вебінарів та ін.

Є дві речі, які можуть батьки дати своїм дітям: крила і коріння…

Джонас Салк

Записи наших вебінарів для батьків

В різні часи і з різних нагод команда центру “Коло сім’ї”, а також на наше запрошення – наші партнери з закордону та з України – проводили тематичні вебінари для батьків. Ми з радістю ділимося записами цих подій присвячених важливим аспектам батьківства.

Академія психічного здоров'я

Нами розроблена підбірка тематичних ресурсів для батьків щодо поширених розладів та проблем дітей та молоді у сфері психічного здоров’я – а також щодо того, як бути підтримкою нашим дітям при зіткненні їх з тими чи іншими специфічними викликами. Запрошуємо!

Справжній сенс життя – це садити дерева, у тіні яких ти не сподіваєшся сидіти…

Нельсон Гендерсон

Рекомендуємо також:

Як підтримати наших дітей у зіткненні з викликами війни

Ми опублікували порадник для батьків, у якому зібрали серію наших тематичних публікацій на тему психологічної підтримки дітям в умовах війни.

Академія стійкості

Запрошуємо на онлайн-портал «Академія стійкості», розроблений нашою командою. Навчальні відео, вказівки до практик, «Слова нашої Сили» та багато додаткових цінних ресурсів – в підтримку плекання нашої індивідуальної та національної стійкості у зіткненні з викликами війни та загалом різних життєвих випробувань.

Інформаційні ресурси по темі психологічної допомоги в часі війни

Ми уклали добірку просвітницьких матеріалів виданих нами та нашими партнерами в підтримку розвитку та зміцнення нашої психологічної стійкості та подолання викликів війни. Окремо зібрані навчально-методичні ресурси для фахівців, батьків та дано лінки на записи наших вебінарів.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 10:00-18:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00