k s logo main
Академія батьківства
ks img 60

Академія батьківства

Наш онлайн просвітницький проект у підтримку одного з наших найважливіших життєвих завдань – батьківства. Воно непросте і сповнене викликів – і потребує відкритості і готовності вчитися. Сподіваємося, “Академія” у цьому навчанні стане цінним ресурсом підтримки!
Наш онлайн просвітницький проект у підтримку одного з наших найважливіших життєвих завдань – батьківства. Воно непросте і сповнене викликів – і потребує відкритості і готовності вчитися. Сподіваємося, “Академія” у цьому навчанні стане цінним ресурсом підтримки!

Сучасні наукові дослідження однозначно вказують на те, що людська природа вповні розкривається в нас лише тоді, коли ми ростемо в середовищі любові. Саме в контексті життєдайних стосунків безпечної прив’язаності дитина може вирости і стати вповні людиною – мудрою, люблячою, світлою… Дослідження в сфері психології розвитку показують, що такого роду люблячий зв’язок з батьками дає дітям безліч благословень на усі сфери життя – вони мають більші шанси на добру дружбу і добру самореалізацію в праці і навчанні, краще психічне здоров’я, вищі показники щастя, кращі стосунки у дорослому віці, більше шансів стати колись добрими батьками своїм власним дітям і передати цю модель люблячих стосунків наступним поколінням… Отож, батьківство є неймовірно важливим – і водночас воно є таким непростим викликом, де нерідко знання, якими би ми хотіли бути батьками, розходиться з тим, як ми діємо, як батьки, і де часто нам так не вистарчає підтримки… Ми вчимося багатьох різних дисциплін, щоби стати фахівцями – а водночас існує так мало підтримки і навчання нам у одному з найважливіших наших завдань – завданні батьківства… Тож просвітницький проект «Академія батьківства» від центру «Коло сім’ї» – це наше бажання підтримати батьків на дорозі зросту у мудрості батьківства…

ks img 105

Майбутнє людства – в руці, що гойдає колисанку

народна мудрість
ks img 104

Відео "Батьківської школи"

ks img 104

Запрошуємо вас до перегляду серії коротких практичних відео, зазнятих фахівцями нашого центру з різного роду порадами та творчими ідеями та “рецептами активностей” для батьків.

ks img 73

Плекати стійкість наших дітей

ks img 73

В межах “Академії стійкості” ми розробили окремий підрозділ для батьків про те, як ми можемо плекати стійкість наших дітей та бути підтримкою при зіткненні з викликами війни та різного роду іншими життєвими випробуваннями. Розділ містить запис сорока коротких відео з Олегом Романчуком, дитячим психіатром центру “Коло сім’ї” щодо різних вимірів стійкості, а також підбірку публікацій, вебінарів та ін.

ks img 103

Є дві речі, які можуть батьки дати своїм дітям: крила і коріння…

Джонас Салк
| академія батьківства | центр "коло сім'ї"

Записи наших вебінарів для батьків

| академія батьківства | центр "коло сім'ї"

В різні часи і з різних нагод команда центру “Коло сім’ї”, а також на наше запрошення – наші партнери з закордону та з України – проводили тематичні вебінари для батьків. Ми з радістю ділимося записами цих подій присвячених важливим аспектам батьківства.

ks img 94

Академія психічного здоров'я

ks img 94

Нами розроблена підбірка тематичних ресурсів для батьків щодо поширених розладів та проблем дітей та молоді у сфері психічного здоров’я – а також щодо того, як бути підтримкою нашим дітям при зіткненні їх з тими чи іншими специфічними викликами. Запрошуємо!

ks img png 15

Справжній сенс життя – це садити дерева, у тіні яких ти не сподіваєшся сидіти…

Нельсон Гендерсон

Рекомендуємо також:

1 01 2048x2048 1

Як підтримати наших дітей у зіткненні з викликами війни

Ми опублікували порадник для батьків, у якому зібрали серію наших тематичних публікацій на тему психологічної підтримки дітям в умовах війни.
ks img 61

Академія стійкості

Запрошуємо на онлайн-портал «Академія стійкості», розроблений нашою командою. Навчальні відео, вказівки до практик, «Слова нашої Сили» та багато додаткових цінних ресурсів – в підтримку плекання нашої індивідуальної та національної стійкості у зіткненні з викликами війни та загалом різних життєвих випробувань.
ks img png 24

Інформаційні ресурси по темі психологічної допомоги в часі війни

Ми уклали добірку просвітницьких матеріалів виданих нами та нашими партнерами в підтримку розвитку та зміцнення нашої психологічної стійкості та подолання викликів війни. Окремо зібрані навчально-методичні ресурси для фахівців, батьків та дано лінки на записи наших вебінарів.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00