k s logo main
Про центр «Коло сім’ї»
ks img big 11

Центр здоров'я та розвитку "Коло сім'ї"

Центр здоров’я та розвитку «Коло сім’ї» створено з усвідомлення цінності життя людини, її психологічного розвитку та благополуччя. Ми віримо, що цей розвиток є можливим лише в життєдайному середовищі стосунків любові, яким покликана бути сім’я. Тож ми бачимо своєю місією плекати психічне здоров’я та гармонійний розвиток дітей, молоді, дорослих, осіб літнього віку та родини загалом, використовуючи інноваційні, науковообґрунтовані методи та підходи… Центр «Коло сім’ї» – це команда фахівців, об’єднаних спільними цінностями і спільним баченням призначення нашої праці: щоби діти росли щасливими, в сім’ях панувала любов, і люди могли творити змістовне, плідне, щасливе життя у глибоких стосунках один з одним, у гармонійних спільнотах і суспільствах…

«Наша мрія проста – щасливі діти, щасливі родини, щасливе, змістовне, плідне життя… Ми хочемо працювати заради цього, пропонуючи нашим клієнтам сучасну, ефективну допомогу щодо проблем та розладів у сфері психічного здоров’я. Втім ми не хочемо обмежуватися лише лікуванням розладів – для нас не менш важливо плекати психічне благополуччя та запобігати можливим проблемам. І ми розуміємо, що це можливо лише тоді, якщо ми є професійною, турботливою, дружньою командою фахівців… І якщо ми постійно розвиваємося. І якщо ми працюємо у партнерстві з іншими…»

about quote

Олег Романчук

лікар-психотерапевт,
дитячий та підлітковий психіатр
засновник «Кола сім’ї»

Наш логотип

| про центр «коло сім’ї» | центр "коло сім'ї"
Усередині – серце. Воно символізує любов. Любов, що має жити у кожній сім’ї. Любов включає у себе розуміння, турботу, віру, безумовне прийняття. Любов між батьками, любов до дітей, любов до життя. З цієї любові усе починається, цією любов’ю усе твориться. Серце символізує теж коло сім’ї. Коли сім’я є отим люблячим колом, тоді од неї – мов з гнізда -починається життя дитини, її дорога у життя – отією спіраллю, що розкручується. Ця спіраль символізує також безперервність внутрішнього розвитку особи – адже ми зростаємо усе своє життя – у любові, у мудрості, у правді і внутрішній свободі… Довколо серця – дві дужки – немов дві долоні – вони символізують фахову турботу та допомогу, яку ми прагнемо надавати, щоби власне підтримати психічне благополуччя особи та родини та оту дорогу розвитку впродовж усіх етапів життя
| про центр «коло сім’ї» | центр "коло сім'ї"

Наша історія

Центр «Коло сім’ї» засновано у 2012 році у Львові. Нашою мрією було створити центр допомоги дітям з порушеннями психологічного розвитку та поширеними психічними розладами, надаючи їм якісну, сучасну, комплексну допомогу у відповідності до міжнародних стандартів праці у даній сфері. Невдовзі, усвідомлюючи важливість допомоги батькам і іншим членам родини, нашу модель було розширено і ми стали центром турботи про психічне здоров’я усіх членів родини.

ks img 91
ks img png 33
ks img 91

Наш потенціал допомоги зростав за підтримки нашого стратегічного партнера – Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та залучення випускників Інституту до праці на наших програмах. За цей час центр перебуває в постійному розвитку – у ньому творчою командою фахівців впроваджуються і розвиваються інноваційні терапевтичні та превентивні програми, втілюються сучасні методики діагностики та допомоги. 2018 рік став віховим у нашому розвитку – наша модель праці надихнула наших колег з інших міст України – так народилася Київська філія нашого центру, і виношуються мрії про створення наших підрозділів у ряді інших міст України…

Водночас ми створили теж однойменний благодійний фонд “Коло сім’ї” з метою підтримку соціальних ініціатив, інновацій та реформ у сфері охорони психічного здоров’я. А ще за якийсь час перейшли у нове, красиве приміщення, у якому відкрилися нові можливості розвитку наших програм. А тоді, в Україну прийшла війна… І ми стали нашою командою до великого національного Строю – розвинувши цілий ряд гуманітарний проектів, щоби відповісти на виклики війни і щоби ми разом як народ змогли вистояти, перемогти і відродитися!

ks img png 25
ks img 61

У листопаді 2022 року ми відсвяткували десятиліття… І наша дорога іде далі – над нею світять ті ж з самі зорі, що вказують нам наш шлях і наше призначення – бути місцем зцілення і підтримки дітям та дорослим, простором плекання особистісного розвитку та психічного здоров’я. Щоби врешті діти росли щасливі у міцних родинах, огорнуті любов’ю та мудрістю батьків. І щоби жодні виклики, ані війни, ані жодних інших випробувань, не стали перешкодою тому, щоби наше життя було справді щасливим, змістовним, плідним, а стосунки – глибокими та життєдайними! Тож ми йдемо далі разом – з вірою в Україну, нашу перемогу, відродження й процвітання!

| про центр «коло сім’ї» | центр "коло сім'ї"

Благодійність

Для нас важливою цінністю є соціальна солідарність – ми прагнемо, щоби наші послуги були доступні усім потребуючим того особам, а особливо тим, що опинилися в складних життєвих обставинах. Саме тому ми шукаємо різні можливості такої підтримки, реалізуючи власні благодійні та гуманітарні проекти та активності, надаючи безкоштовні послуги та послуги із соціальною знижкою, залучаючи до благодійності інших осіб та організації, беручи участь у грантових програмах.

| про центр «коло сім’ї» | центр "коло сім'ї"
ks img 86

Задля забезпечення соціальної складової нашої праці, нами засновано однойменний благодійний фонд «Коло сім’ї», діяльність якого скерована на реалізацію соціальних проектів та програм у сфері турботи про психічне здоров’я та підтримку осіб, що опинилися в скрутних життєвих обставинах. В серці нашої особливої турботи є діти, що опинилися без батьківської опіки, та діти з особливими потребами, а також родини захисників України, вимушено переселені особи, ті, хто втратили рідних на війні та ін. Важливим приорітетом діяльності фонду є також підтримка інновацій та реформ у сфері охорони психічного здоров’я в Україні.

Запрошуємо переглянути наше відео-візитівку

Наші партнери

Кілька сторінок з нашого фотоальбому

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00