k s logo main
Інфоресурси
o2n0ie03ppl07epdcul9aiia8tcxevkjr5pfijpr0g

Інфоресурси

Одним з ключових завдань центру є просвітництво та освіта у сфері охорони психічного здоров'я та плекання психологічного розвитку та процвітання.
Одним з ключових завдань центру є просвітництво та освіта у сфері охорони психічного здоров'я та плекання психологічного розвитку та процвітання.

Наші освітні "Академії"

ks img 35

Академія психічного здоров’я

Наш просвітницький проект – задля ширення знань та навиків у сфері турботи про психічне здоров’я.
ks img 60

Академія батьківства

Наш онлайн просвітницький проект у підтримку одного з наших найважливіших життєвих завдань – батьківства. Воно непросте і сповнене викликів – і потребує відкритості і готовності вчитися. Сподіваємося, “Академія” у цьому навчанні стане цінним ресурсом підтримки!
ks img 61

Академія стійкості

Запрошуємо на онлайн-портал «Академія стійкості», розроблений нашою командою. Навчальні відео, вказівки до практик, «Слова нашої Сили» та багато додаткових цінних ресурсів – в підтримку плекання нашої індивідуальної та національної стійкості у зіткненні з викликами війни та загалом різних життєвих випробувань.

Про поширені проблеми та розлади

Наші освітні "Академії"

ks img png 24

Інформаційні ресурси по темі психологічної допомоги в часі війни

Ми уклали добірку просвітницьких матеріалів виданих нами та нашими партнерами в підтримку розвитку та зміцнення нашої психологічної стійкості та подолання викликів війни. Окремо зібрані навчально-методичні ресурси для фахівців, батьків та дано лінки на записи наших вебінарів.
ks img png 23

Інфоресурси фахівцям

На цій сторінці ми уклали добірку записів наших навчальних вебінарів, конференцій, просвітницьких відео у підтримку освіти фахівців сфери охорони психічного здоров’я
1 01 2048x2048 1

Як підтримати наших дітей у зіткненні з викликами війни

Ми опублікували порадник для батьків, у якому зібрали серію наших тематичних публікацій на тему психологічної підтримки дітям в умовах війни.
ks img 93

Програма 7П

Задля психічного здоров’я дітей та молоді

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00