Допомога особам літнього віку

Допомога особам літнього віку

Цей особливий час хочемо огорнути нашою професійною турботою…
Цей особливий час хочемо огорнути нашою професійною турботою…

Старість, або ж «осінь життя» – є особливим періодом. Ми любимо осінь, як пору року, бо вона особлива… У ній є свої неповторні кольори, свої плоди, своя особлива краса та простір. Ми віримо, що кожна пора життя, як і пора року, має свою неповторну красу, своє призначення. Ми віримо, що нема гірших і кращих частин року, що кожна є гарна по-своєму, кожна має своє призначення, яке важливо нам сповнити у належну пору… І ми віримо, що і осінь життя, всупереч багатьом культуральним упередженням, теж має бути гарною, світлою. У ній, як в саду, є свої плоди, що потребують найдовшого часу для дозрівання – життєва мудрість. І ця мудрість є особливим даром, яким треба ділитися з іншими поколіннями… Ми віримо, що старість, за належної підтримки рідних, оточення – має бути часом святкування життя, часом передачі мудрості і підтримки наступним поколінням – часом щасливого життя! І для нас важливим підтвердженням цьому є дані наукових досліджень, які показують, що у багатьох розвинених країнах найвищий відсоток щасливих людей є власне серед осіб літнього віку. Втім як і восени – у періоді старості є свої виклики – вихід на пенсію, зменшення спілкування та задіяності, можливі фінансові труднощі та проблеми зі здоров’ям, втрати рідних та друзів та ін… Тож в цей особливий період ми потребуємо особливої підтримки рідних та соціального оточення, щоби бути захищеними від цих випробувань, щоби могти дати собі з ними раду.

У «Колі сім’ї» ми хочемо надати особливу підтримку особам літнього віку, щоби їх «осінь життя» була світлою і щасливою, щоби захистити їх психологічне благополуччя, плекати щастя, турбуватися про психічне здоров’я, допомагати долати можливі труднощі та виклики.

Плекання психологічної стійкості

Життя сповнене викликів на усіх його етапах. І в часі “осені” їх чимало – а тому так важливо плекати стійкість – адже які б не були труднощі, нам треба усе здолати і змогти творити наше життя щасливим та світлим. І часом при зіткненні з викликами (чи то хвороба, чи втрата, чи самотність і т.д.) часом потрібна фахова поміч – і ми готові бути поруч і надати її у форматі індивідуального психологічного консультування. І звісно великим ресурсом нашої стійкості є наша сім’я – тому ми залучаємо при потребі рідних до консультування, підтримки та допомоги.

Турбота про психічне здоров'я

Ми надаємо допомогу щодо поширених проблем та розладів психічного здоров'я у осіб літнього віку

  • Труднощі адаптації до змін у житті
  • Пережиття втрати близької особи
  • Стосункові труднощі
  • Тривожні розлади
  • Посттравматичний стресовий розлад
  • Депресія
  • Розлади сну
  • Подолання викликів пов’язаних з тілесними захворюваннями
  • Та інші…

Ми пропонуємо сучасні доказові методи допомоги, зокрема медикаментозне лікування та психотерапію. При фармакотерапії з особливою увагою ставимося питань належного дозування, моніторингу безпечного та ефективного лікування. І, звісно, робимо великий наголос на партнерстві з рідними та залучення її до допомоги та підтримки.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 10:00-18:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00