k s logo main
ks img 41

Допомога особам літнього віку

Цей особливий час хочемо огорнути нашою професійною турботою…
Цей особливий час хочемо огорнути нашою професійною турботою…

Старість, або ж «осінь життя» – є особливим періодом. Ми любимо осінь, як пору року, бо вона особлива… У ній є свої неповторні кольори, свої плоди, своя особлива краса та простір. Ми віримо, що кожна пора життя, як і пора року, має свою неповторну красу, своє призначення. Ми віримо, що нема гірших і кращих частин року, що кожна є гарна по-своєму, кожна має своє призначення, яке важливо нам сповнити у належну пору… І ми віримо, що і осінь життя, всупереч багатьом культуральним упередженням, теж має бути гарною, світлою. У ній, як в саду, є свої плоди, що потребують найдовшого часу для дозрівання – життєва мудрість. І ця мудрість є особливим даром, яким треба ділитися з іншими поколіннями… Ми віримо, що старість, за належної підтримки рідних, оточення – має бути часом святкування життя, часом передачі мудрості і підтримки наступним поколінням – часом щасливого життя! І для нас важливим підтвердженням цьому є дані наукових досліджень, які показують, що у багатьох розвинених країнах найвищий відсоток щасливих людей є власне серед осіб літнього віку. Втім як і восени – у періоді старості є свої виклики – вихід на пенсію, зменшення спілкування та задіяності, можливі фінансові труднощі та проблеми зі здоров’ям, втрати рідних та друзів та ін… Тож в цей особливий період ми потребуємо особливої підтримки рідних та соціального оточення, щоби бути захищеними від цих випробувань, щоби могти дати собі з ними раду.

ks img 74

У «Колі сім’ї» ми хочемо надати особливу підтримку особам літнього віку, щоби їх «осінь життя» була світлою і щасливою, щоби захистити їх психологічне благополуччя, плекати щастя, турбуватися про психічне здоров’я, допомагати долати можливі труднощі та виклики.

ks img 73

Плекання психологічної стійкості

ks img 73

Життя сповнене викликів на усіх його етапах. І в часі “осені” їх чимало – а тому так важливо плекати стійкість – адже які б не були труднощі, нам треба усе здолати і змогти творити наше життя щасливим та світлим. І часом при зіткненні з викликами (чи то хвороба, чи втрата, чи самотність і т.д.) часом потрібна фахова поміч – і ми готові бути поруч і надати її у форматі індивідуального психологічного консультування. І звісно великим ресурсом нашої стійкості є наша сім’я – тому ми залучаємо при потребі рідних до консультування, підтримки та допомоги.

ks img png 06

Турбота про психічне здоров'я

ks img png 06

Ми надаємо допомогу щодо поширених проблем та розладів психічного здоров'я у осіб літнього віку

  • Труднощі адаптації до змін у житті
  • Пережиття втрати близької особи
  • Стосункові труднощі
  • Тривожні розлади
  • Посттравматичний стресовий розлад
  • Депресія
  • Розлади сну
  • Подолання викликів пов’язаних з тілесними захворюваннями
  • Та інші…

Ми пропонуємо сучасні доказові методи допомоги, зокрема медикаментозне лікування та психотерапію. При фармакотерапії з особливою увагою ставимося питань належного дозування, моніторингу безпечного та ефективного лікування. І, звісно, робимо великий наголос на партнерстві з рідними та залучення її до допомоги та підтримки.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00