k s logo main
ks img 38

Допомога в часі вагітності

Ми хочемо підтримати вас – щоби перші сторінки життя вашої дитини та вашого стосунку з нею були світлі та щасливі…
Ми хочемо підтримати вас – щоби перші сторінки життя вашої дитини та вашого стосунку з нею були світлі та щасливі…

Вагітність є особливим часом життя. Не лише великі перетворення відбуваються у тілі жінки, не лише це період інтенсивного формування організму дитини, але й великі зміни в душі батьків – адже це приготування до материнства та батьківства, до нової ролі у житті, до розширення сім’ї від двох до трьох і далі… Цей час вагітності – це теж час побудови стосунку прив’язаності з дитиною, що розвивається в утробі. Це особливий час… Тож не дивно, що до цього часу ми ставимося з особливою турботою – адже так, як ми готуємо колиску для немовляти, нам важливо створити таку «колиску» й у власному серці, у стосунках між нами… Цей час не є позбавлений тривог та викликів – адже природньо можуть бути переживання за перебіг вагітності, пологів, розвиток дитини, але теж у житті можуть бути зовнішні стреси та виклики – в стосунках, праці, пов’язані зі здоров’ям, складними життєвими обставинами та ін. У «Колі сім’ї» ми хочемо огорнути сім’ю, що чекає на народження дитини, особливою турботою – щоби цей період життя був гарним і світлим, і щоби ви могли мати належну підтримку та допомогу, щоби справитися з можливими викликами та стресами.

ks img 64

Підтримка і плекання психологічного благополуччя

ks img 64

В часі вагітності ми хочемо насамперед підтримати психологічне благополуччя – відтак пропонуємо групові програми, зокрема батьківську школу “При надії”, а також групи майндфулнес, танцювально-рухової терапії та ін. Ми також пропонуємо індивідуальне та парне консультування щодо поширених проблем (стрес, переживання, подружні стосунки, підготування для батьківства та ін.).

 • Психологічне консультування
 • Батьківська школа
  “При надії…”
 • Групові програми (майндфулнес та ін.)
ks img png 01

Допомога у сфері турботи про психічне здоров’я в часі вагітності

ks img png 01

В часі вагітності і жінці, і подружжю часом, на жаль, доводиться стикатися з різними викликами – життєві труднощі, проблеми в стосунках та на роботі, фінансові негаразди, втрати близьких людей, фізичні недуги. Інколи психічних ресурсів особи та сім’ї не вистачає, щоби дати собі раду з ними. З наукових дослідженням ми знаємо, що близько 20% жінок у часі вагітності можуть мати порушення у сфері психічного здоров’я у формі тривожних розладів чи депресії.

Надзвичайно важливим є вчасно звернутися за допомогою, адже щодо більшості з цих проблем можлива ефективна допомога, яка допоможе відновити психологічне благополуччя жінки та захистити цей важливий період життя!

ks img 20

Ми надаємо допомогу щодо найпоширеніших проблем та розладів у сфері психічного здоров'я, які трапляються в часі вагітності.

 • Посттравматичний стресовий розлад
 • Депресія
 • Тривожні розлади
 • Обсесивно-компульсивний розлад
 • Розлади харчової поведінки
 • Розлади сну
 • Пережиття втрати
 • Подружні проблеми
ks img 63

Безпечні та ефективні методи лікування

ks img 63

Ми використовуємо сучасні, ефективні, безпечні методи допомоги – з особливою обережністю щодо можливих протипоказів та врахуванням особливостей періоду вагітності. Ми орієнтуємося на сучасні наукові протоколи, і при виборі лікування, завжди зважаємо не лише на фактор ефективності, але й безпеки – як для матері, так і для дитини.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00