k s logo main
ks img 36

Допомога подружнім парам

Ми хочемо підтримати вас у плеканні подружніх стосунків – адже подружня любов є основою родини….
Ми хочемо підтримати вас у плеканні подружніх стосунків – адже подружня любов є основою родини….

Сім’я – це насамперед подружжя. Подружня любов, взаєморозуміння, турбота та підтримка творять той «клімат», у якому, немов у саду, найкраще ростуть, розквітають і приносять плоди свого життя і діти, і молодь, і дорослі. Наукові дослідження переконливо показують, наскільки якість подружніх стосунків має позитивний вплив і на психічне здоров’я партнерів, їх опірність стресу та різним життєвим викликам, самореалізацію, рівень щастя, виховання та розвиток дітей, фізичне здоров’я та навіть тривалість життя! Втім подружня любов і взаєморозуміння не стаються самі по собі, вони не є просто щасливим збігом обставин і вдалим «співпадінням» партнерів. Щасливі подружні стосунки – це плід щоденної праці, яка вимагає певних знань та навиків, певних особистісних якостей і свідомого ціннісного вибору та зобов’язання від кожного з партнерів.

ks img 62

Плекання подружніх стосунків

ks img 62

Програма «Академія подружнього життя» – це програма для подружь, які свідомо хочуть зростати і вчитися творити подружні стосунки. Базована на сучасних наукових знаннях дана програма пропонує дорогу з десяти щотижневих зустрічей у групі разом з іншими подружніми парами. Крок за кроком програма пропонує переглянути оті «цеглинки» – складові компоненти, з яких будується подружнє щастя, та працювати над навиками будівництва сім’ї та над власним особистісним зростом.

Психологічне консультування для подружніх пар – може бути корисним як короткотермінова допомога подружжям, коли є незначні труднощі і потрібна фахова підказка чи допомога у порозумінні. Наша філософія ранніх втручань базується на принципі, що «маленький вогник набагато легше гасити, ніж велику пожежу», тому ми заохочуємо, особливо молоді подружжя, до такої короткотривалої форми допомоги. І ми завжди порекомендуємо добрі фільми, добрі книги, добрі «домашні завдання», які допоможуть вам самостійно працювати над розвитком подружніх стосунків.

ks img png 01

Психотерапевтична допомога подружнім парам

На жаль, часом подружжя стикається з викликами, справитися з якими власними ресурсами є надто складно, і ці випробування починають впливати на стосунки в подружжі, спілкування, емоційну атмосферу в родині. Такими випробуваннями можуть бути життєві зміни, проблеми у сфері фізичного чи психічного здоров’я у когось з членів родини, труднощі у вихованні дітей, пережиття втрати та ін. В таких випадках окрім прямої допомоги щодо того, як дати раду зі специфічними викликами, ми часто пропонуємо також подружню терапію – адже подолавши подружні труднощі, чоловік та жінка знову стають однією командою – а разом долати будь-які труднощі значно легше!

Подружні стосунки можуть переживати кризу або ж можемо сказати, що стосунок – як організм – може теж хворіти. Симптомами цього можуть бути часті конфлікти, які не завершуються порозумінням, втрата емоційної близькості, порушення спілкування, здатності домовлятися і узгоджено співпрацювати (наприклад, щодо виховання дітей), порушення у сексуальній сфері та ін. У таких випадках ми пропонуємо інтенсивну психотерапевтичну допомогу: когнітивно-поведінкову терапію пар та емоційно-фокусовану терапію пар. Ці два методи мають науково-встановлену ефективність щодо лікування порушень подружніх стосунків і у багатьох випадках можуть допомогти відновити емоційний зв’язок та покращити подружній стосунок. Обидва методи базуються не лише на навчанню навичок, але й відновленні емоційної близькості, та виходу із замкненого циклу взаємодій, що руйнують стосунок, у цикл позитивного зв’язку, що зміцнює, відновлює та будує сімейні стосунки.

У окремих випадках порушення стосунку є такого характеру, що подружжя приймає рішення розлучитися. У таких випадках ми пропонуємо психологічний супровід в процесі розлучення, щоби мінімізувати конфлікти, дати психологічну підтримку дітям, організувати спілкування та взаємодію після розлучення довкола питань виховання дітей та ін.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00