k s logo main
ks img 40

Допомога дітям

В самому серці нашої праці – професійна турбота про психологічний розвиток та здоров’я дітей.
В самому серці нашої праці – професійна турбота про психологічний розвиток та здоров’я дітей.

Дитинство є особливим часом життя. Це час швидкого розвитку, час формування тіла, мозку, психіки. Наче рання весна – час проростання, час перших пагонів – це не лише час росту, але й час великої вразливості… Час, коли такими важливими є батьки, сім’я, у якій росте дитина, стосунки і атмосфера у ній. Час, коли усе починається – і тому так важливо, щоби усе починалося добре… Адже перший досвід, як матриця – організовує опрацювання наступного. І з досліджень розвитку людини ми знаємо, наскільки важливим є досвід стосунку прив’язаності дитини з батьками, наскільки багато від нього залежить потім… І не лише він – досвід дружби, досвід школи, досвід відкриття світу і себе у ньому…

ks img 52

Турбота про здоровий психологічний розвиток дітей є у самому серці «Кола сім’ї». Від початку наш центр первинно створювався для допомоги дітям і наше перше гасло було «Хай діти ростуть щасливі!». Ми віддані йому і далі – і працюємо та розвиваємо наші послуги для підтримки психічного благополуччя та гармонійного розвитку дітей!

ks img 65

Психологічна підтримка і допомога батькам

ks img 65

Гармонійний психологічний розвиток дітей можливий завдяки любові, мудрості та підтримці батьків, близькому емоційному стосунку між батьками та дітьми, який дослідники назвали безпечною прив’язаністю. Тож, щоб допомогти дітям, ми насамперед допомагаємо батькам бути добрими батьками і будувати цей стосунок. Ми віримо у те, що усі батьки бажають добра своїм дітям, а коли є труднощі у батьківстві – то це лиш тому, що є надто багато викликів і не вистарчає допомоги – тож ми хочемо бути цим ресурсом фахової підтримки.

Ми будуємо партнерський стосунок з батьками, визнаючи, що вони найкраще знають і розуміють свою дитину і є найважливішими особами у її житті, а наша роль допомогти їм нашою фаховою експертизою та підтримкою.

Наші послуги в підтримку батьківства

 • Психологічне консультування щодо поширених проблем у вихованні дітей, вікових особливостей їх розвитку, стосунків в родині, проблем поведінки, навчання у школі, стосунків з ровесниками та ін.
 • Сімейне консультування та сімейну терапію для підтримки побудови і розвитку стосунку прив’язаності між батьками та дітьми
 • Психотерапевтична допомога батькам у випадках, коли власні особистісні труднощі стають перешкодою у батьківстві
 • Групові програми: «Батьківські школи», групи майндфулнес для батьків, “Батьківський клуб”, різного роду тематичні зустрічі та ін.
ks img 67

Батьківські школи

ks img 67

«Батьківська школа» – це наша програма групових зустрічей, націлених на допомогу батькам у розумінні дітей, своїх стосунків з ними, особливостей
вікового розвитку, а також формування необхідного розуміння себе та
необхідних вмінь та навичок для підтримки дітей у розвитку. Це теж місце зустрічі батьків, взаємопідтримки, обміну досвідом, спільного зросту у мудрості батьківства. Ми проводимо “школи” для різних груп батьків – як загальні, так і для окремі для батьків, що усиновили дитину, батьків дітей з РДУГ, з аутизмом та ін.

ks img png 09

Допомога дітям з порушеннями психологічного розвитку

ks img png 09

Ми надаємо комплексні програми допомоги дітям з порушеннями психологічного розвитку – розладами спектру аутизму, розладом із дефіцитом уваги та гіперактивністю, порушення інтелектувального та мовленнєвого розвитку та ін. Ми працюємо командою як у форматі тривалого супроводу, так і коротких програм інтенсивної допомоги. А також підтримку батькам – у формі “Батьківського клубу”, спеціалізованих батьківських шкіл.

ks img 66

Підтримка усиновлення та сімейних форм опіки

ks img 66

Особливим напрямком нашої роботи є підтримка дітей, що виховуються без батьківської опіки. Ми свідомі, що такі діти у особливий спосіб потребують нашої спільної турботи. Ми підтримуємо розвиток сімейних форм опіки і пропонуємо батькам, що вирішили прийняти дитину у свою сім’ю, комплексне обстеження, психологічне консультування та супровід, при потребі – психотерапевтичну допомогу та медикаментозне лікування для дітей, а також спеціалізовану батьківську школу.

ks img png 08

Допомога у сфері турботи про психічне здоров'я дітей

ks img png 08

Ми надаємо допомогу щодо поширених проблем та розладів у сфері психічного здоров'я дітей

 • Поведінкові розлади
 • Труднощі емоційної регуляції
 • Стосункові проблеми
 • Тривожні розлади
 • Депресія
 • Посттравматичний стресовий розлад
 • Тікозні розлади
 • Селективний мутизм
 • Розлади сну
 • Труднощі адаптації до викликів життя, пережиття втрати
 • Та інші…

Ми спеціалізуємося у лікуванні поширених розладів та проблем у сфері психічного здоров’я у дітей  і надаємо комплексні програми допомоги у відповідності до сучасних міжнародних протоколів – у тісній співпраці з батьками дитини та її соціальним середовищем (школою та ін.).

ks img png 07

Партнерство з освітніми закладами

ks img png 07

У багатьох ситуаціях для ефективної допомоги та належної підтримки дитині, що має певні психологічні труднощі та проблеми, є важливим залучення педагогів та робота у середовищі, де навчається дитина. Відтак при потребі і за можливості ми налагоджуємо партнерство заради створення такого належного підтримуючого середовища у освітніх закладах.

Групові програми в підтримку розвитку для дітей

ks img 76

Групи соціальних навичок

ks img 78

Групи танцювально- рухової терапії

ks img 81

Групи майндфулнес для дітей

ks img 80

Групи творчого розвитку

ks img 77

Дитяча театральна студія

ks img 79

Програма "Казкові вечори"

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00