k s logo main
Сучасні програми турботи про психологічне благополуччя педагогів
ks img big 03

Сучасні програми турботи про психологічне благополуччя педагогів

Центр здоров’я і розвитку «Коло сім’ї» у співпраці з україно-швейцарським проектом «Психічне здоров’я для України», який реалізується за підтримки Швейцарії та Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, управління освіти Львівської міської ради, організував вебінар за участю директора Центру психічного здоров’я в освітніх закладах Університету Мериленд (Балтімор, США), радника Всесвітньої організації охорони здоров’я з питань психічного здоров’я дітей у школах Шерон Хувер на тему “Сучасні програми турботи про психологічне благополуччя педагогів”. Психологічне благополуччя педагогів є невід’ємною частиною освітнього процесу. Саме педагоги є тими, хто підтримує сприятливе навчальне середовище для учнів. Очевидно, що навантаження та стреси суттєво впливають на емоційний стан освітян. Тому так важливо розвивати систему турботи про їхнє психологічне благогополуччя саме в освітньому середовищі. Дізнатись про комплексні програми підтримки педагогів.

вебінар Шерон Хувер
23 квітня 2021 року

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообґрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИСИ ВЕБІНАРІВ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви брали участь у вебінарі онлайн – просимо заповнити форму зворотнього зв’язку – і вам буде автоматично згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат участі.

Рекомендуємо також:

5k 22 11

5-крокова програма допомоги дітям з розладом дефіциту уваги та гіперактивності у освітніх закладах

ks img 93

Програма 7П

Задля психічного здоров’я дітей та молоді

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00