k s logo main
Як допомогти дитині з аутизмом розвинути навички самообслуговування?
ks img big 03

Як допомогти дитині з аутизмом розвинути навички самообслуговування?

Центр здоров’я і розвитку “Коло сім’ї” в рамках проекту “Психічне здоров’я для України” за підтримки Швейцарії та Міністерства освіти і науки України організував цикл навчальних вебінарів за участю професора педіатрії в Інституті розвитку Орегонського університету охорони здоров’я та науки, екс-директора Центру для дітей та молоді з особливими потребами (Орегон, США) Роберта Нікеля та акредитованого трудотерапевта, викладача освітніх програм Раннього втручання Центру Дитячого розвитку та реабілітації Орегонського університету охорони здоров’я та науки (Орегон, США) Молі Пірс на тему “Як допомогти дитині з аутизмом розвинути навички cамообслуговування?”. Вебінар присвячено питанню розвитку навичок самообслуговування у дітей з розладом спектру аутизму. Діти з розладами розвитку потребують особливої підтримки в різних сферах свого життя, а в процесі дорослішання для них актуальним постає тренування побутових навичок та навичок самообслуговування, завдяки якому діти зможуть краще доглядати за собою, обслуговувати себе вдома чи в освітньому просторі, ставати більш незалежними та самостійними від оточуючих. Відтак запрошуємо вас ознайомитись зі сучасними програмами, які вкажуть напрямки розвитку та важелі впливу на тренування навичок самообслуговування у дітей з розладом спектру аутизму (на прикладі тренінгу харчування у дітей).

вебінар Роберта Нікеля і Молі Пірс
30 вересня 2020 року

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообґрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИС ВЕБІНАРУ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви брали участь у двох частинах вебінару, просимо вас заповнити форму зворотнього зв’язку і пройти тестове опитування. Після цього для вас буде згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат.

Рекомендуємо також:

ks img 29

Розлади спектру аутизму

Розлади спектру аутизму (РСА) – це широкий спектр різних форм розладів, об’єднаних спільними характеристиками, а саме: труднощами у побудові соціальних стосунків, спілкуванні та особливою стереотипністю поведінки. Поняття спектру підкреслює, що діти з РСА можуть дуже відрізнятися один від одного характером і ступенем вираженості симптомів, їх динамікою в ході розвитку. Розлади спектру аутизму належать до розладів психологічного розвитку – вони обумовлені специфічністю будови та функціонування центральної нервової системи.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00