k s logo main
Сучасні стандарти інклюзивного супроводу дітей з особливими освітніми потребами: розладами інтелектуального розвитку та дислексією
ks img big 03

Сучасні стандарти інклюзивного супроводу дітей з особливими освітніми потребами: розладами інтелектуального розвитку та дислексією

Центр здоров’я і розвитку «Коло сім’ї» у співпраці з україно-швейцарським проектом «Психічне здоров’я для України», який реалізується за підтримки Швейцарії та Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, управління освіти Львівської міської ради, організував цикл навчальних вебінарів для освітян – вчителів молодшої, середньої і старшої школи, вихователів, шкільних та дошкільних психологів, фахівців ІРЦ – за участю професора кафедри спеціальної освіти Освітнього коледжу імені Майкла Д. Ейснера Каліфорнійського державного університету в Нортрідж, президента та голови ради директорів Інституту CHIME, який спеціалізується в напрямку розробки моделі інклюзивної освіти (Каліфорнія, США), Мішель Хені та її колеги, професора Каліфорнійського державного університету в Нортрідж, директора Cal-TASH, який спеціалізується в напрямку адвокатури осіб з особливими освітніми потребами (Каліфорнія, США), Емі Хенреді на тему “Сучасні стандарти інклюзивного супроводу дітей з особливими освітніми потребами”. Вебінар присвячено питанню розробки, впровадження та розповсюдження моделі інклюзивного навчання для дітей з розладами інтелектуального розвитку та дислексією. Представлено комплексну програму супроводу учнів з особливими освітніми потребами, необхідні стратегії допомоги та вектори розвитку дітей.

вебінар Мішель Хені і Емі Хенреді
20 і 29 січня 2021 року

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообґрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИСИ ВЕБІНАРУ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви переглянули вебінари, просимо заповнити форму зворотнього зв’язку, а також пройти тестовий контроль. У разі успішного проходження опитування, вам буде автоматично згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат участі упродовж двох тижнів.

Рекомендуємо також:

5k 22 11

5-крокова програма допомоги дітям з розладом дефіциту уваги та гіперактивності у освітніх закладах

ks img 93

Програма 7П

Задля психічного здоров’я дітей та молоді

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00