k s logo main
Модель допомоги підліткам із самопошкоджуючою поведінкою в умовах пандемії
ks img big 03

Модель допомоги підліткам із самопошкоджуючою поведінкою в умовах пандемії

Центр здоров’я і розвитку «Коло сім’ї» у співпраці з україно-швейцарським проектом «Психічне здоров’я для України», який реалізується за підтримки Швейцарії та Міністерства охорони здоров’я України, департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, управління охорони здоров’я Львівської міської ради, організував вебінар за участю відомого великобританського дитячого психіатра, керівника магістерської програми “Психічне здоров’я дітей і молоді” Королівського коледжу у Лондоні Дениса Угрина на тему “Модель допомоги підліткам із самопошкоджуючою поведінкою в умовах пандемії”. Відомо, що до 17% підлітків за своє життя можуть вдаватись до самопошкоджуючої поведінки. Хоча лише 6% з них звернеться за допомогою до фахівців. Важливо усвідомити, що період соціальної ізоляції, який виник через пандемію, може погіршити здатність підлітків справлятись із життєвими негараздами та отримати доступ до належної допомоги. У даному вебінарі піднімаються питання про причини поширеності самопошкодження у підлітків та модель допоги у роботі з підлітками та їхніми батьками.

вебінар Дениса Угрина
20 квітня 2021 року

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообґрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИСИ ВЕБІНАРІВ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви брали участь у вебінарі онлайн – просимо заповнити форму зворотнього зв’язку – і вам буде автоматично згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат участі.

Рекомендуємо також:

5k 22 11

5-крокова програма допомоги дітям з розладом дефіциту уваги та гіперактивності у освітніх закладах

ks img 93

Програма 7П

Задля психічного здоров’я дітей та молоді

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00