k s logo main
Ава-терапія: модель застосування поведінкового керівництва у роботі з дітьми з розладами розвитку
ks img big 03

Ава-терапія: модель застосування поведінкового керівництва у роботі з дітьми з розладами розвитку

Центр здоров’я і розвитку «Коло сім’ї» у співпраці з україно-швейцарським проектом «Психічне здоров’я для України», який реалізується за підтримки Швейцарії та Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, управління освіти Львівської міської ради, організував цикл навчальних вебінарів для освітян – вчителів молодшої, середньої і старшої школи, вихователів, шкільних та дошкільних психологів, фахівців ІРЦ – за участю сертифікованого поведінкового аналітика, викладача бакалаврської програми з АВА-терапії університету штату Орегон (Орегон, США) Корі Штамп на тему “АВА-терапія: модель застосування поведінкового керівництва у роботі з дітьми з розладами розвитку”. Вебінар присвячено питанню моделі застосуванню прикладного аналізу поведінки (АВА-терапії) у роботі з дітьми з розладами розвитку та її ефективності в освітньому просторі. У сучасному світі АВА-терапії є науково обґрунтованим та поширеним методом, який знайшов своє застосування у різних сферах навчання та супроводу дітей з різними розладами розвитку. Метод прикладного аналізу широко застосовується батьками та педагогами з метою покращення поведінки дитини, тож в часі вебінару представлено інформацію, як застосовувати АВА-терапію в різних середовищах і підтримувати дитину у напрямку її розвитку.

вебінар Корі Штамп
25 і 27 січня 2021 року

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообґрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИСИ ВЕБІНАРУ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви переглянули вебінари, просимо заповнити форму зворотнього зв’язку, а також пройти тестовий контроль. У разі успішного проходження опитування, вам буде автоматично згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат участі упродовж двох тижнів.

Рекомендуємо також:

5k 22 11

5-крокова програма допомоги дітям з розладом дефіциту уваги та гіперактивності у освітніх закладах

ks img 93

Програма 7П

Задля психічного здоров’я дітей та молоді

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00