k s logo main
Роль освітян у системі турботи про психічне здоров’я дітей та молоді
ks img big 03

Роль освітян у системі турботи про психічне здоров’я дітей та молоді

Центр здоров’я і розвитку «Коло сім’ї» у співпраці з україно-швейцарським проектом «Психічне здоров’я для України», який реалізується за підтримки Швейцарії та Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, управління освіти Львівської міської ради, організував цикл навчальних вебінарів про роль педагогів в системі турботи про психічне здоров’я дітей та молоді. Вебінари присвячено питанням скринінгу та моделі допомоги дітям та молоді з поширеними проблемами у сфері психічного здоров’я. Ведучими вебінарів є психотерапевт у роботі з дітьми, підлітками та дорослими, супервізор Інституту когнітивно-поведінкової терапії Катерина Явна-Розенталь, дитячий психіатр, психотерапевт Юліана Маслак та клінічний психолог Леся Федорович.

вебінари Катерини Явної-Розенталь, Юліани Маслак і Лесі Федорович
січень-червень 2021 року

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообґрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИСИ ВЕБІНАРІВ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви переглянули вебінари, просимо заповнити форму зворотнього зв’язку, а також пройти тестовий контроль. У разі успішного проходження опитування, вам буде автоматично згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат участі упродовж двох тижнів.

ks img big 09

МАТЕРІАЛИ ВЕБІНАРІВ

Рекомендуємо також:

5k 22 11

5-крокова програма допомоги дітям з розладом дефіциту уваги та гіперактивності у освітніх закладах

ks img 93

Програма 7П

Задля психічного здоров’я дітей та молоді

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00