k s logo main
Поведінковий супровід учнів з поширеними труднощами в сфері психічного здоров’я: міжнародні рекомендації та практики
ks img big 03

Поведінковий супровід учнів з поширеними труднощами в сфері психічного здоров’я: міжнародні рекомендації та практики

Центр здоров’я і розвитку “Коло сім’ї” в рамках проекту “Психічне здоров’я для України” за підтримки Швейцарії та Міністерства освіти і науки України організував цикл навчальних вебінарів за участю професора кафедри спеціальної освіти Освітнього коледжу імені Майкла Д. Ейснера Каліфорнійського державного університету в Нортрідж, президента та голови ради директорів Інституту CHIME, який спеціалізується в напрямку розробки моделі інклюзивної освіти (Каліфорнія, США), Мішель Хені та її колеги, професора Каліфорнійського державного університету в Нортрідж, директора Cal-TASH, який спеціалізується в напрямку адвокатури осіб з особливими освітніми потребами (Каліфорнія, США), Емі Хенреді на тему «Поведінковий супровід учнів з поширеними труднощами в сфері психічного здоров’я: міжнародні рекомендації та практики» . Вебінари присвячено питанням розробки, впровадження та розповсюдження моделей позитивного поведінкового супроводу учнів з поведінковими труднощами, як на загальношкільному, так і індивідуальному рівні.

Мішель Хені та Емі Хенреді
жовтень-грудень 2021 року

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообґрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИСИ ВЕБІНАРІВ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви брали участь у вебінарі онлайн – просимо заповнити форму зворотнього зв’язку – і вам буде автоматично згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат участі.

Рекомендуємо також:

5k 22 11

5-крокова програма допомоги дітям з розладом дефіциту уваги та гіперактивності у освітніх закладах

ks img 93

Програма 7П

Задля психічного здоров’я дітей та молоді

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00