фахівці у колі
logo_1
-обр-2020-small.png

ІНКЛЮЗИВНЕ НАВЧАННЯ:

МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД ВПРОВАДЖЕННЯ В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ

вебінар Мішель Хені

28 і 29 вересня 2020 року

Центр здоров'я і розвитку "Коло сім'ї" в рамках проекту "Психічне здоров'я для України" за підтримки Швейцарії та Міністерства освіти і науки України організував цикл навчальних вебінарів за участю професора кафедри спеціальної освіти Освітнього коледжу імені Майкла Д. Ейснера Каліфорнійського державного університету в Нортрідж, президента та голови ради директорів Інституту CHIME, який спеціалізується в напрямку розробки моделі інклюзивної освіти (Каліфорнія, США), Мішель Хені на тему "Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі". Вебінар присвячено питанню розробки, впровадження та розповсюдження моделі інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами. Освітній простір нашої країни зазнав за останні роки багатьох реформ, у тому числі тих, які стосуються інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в загальний навчальний процес. Зрозуміти, як вирішувати актуальні питання, що стосуються супроводу дитини у школі чи іншому освітньо-виховному просторі, допоможе огляд міжнародних програм, які підкажуть основні вектори, шляхи та алгоритм інклюзивного супроводу дітей в навчальному середовищі.

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообґрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИС ВЕБІНАРУ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви брали участь у двох частинах вебінару, просимо вас заповнити форму зворотнього зв'язку і пройти тестове опитування. Після цього для вас буде згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат.

-2-кава-обр-small.png

МАТЕРІАЛИ ВЕБІНАРУ

дОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ: