k s logo main
Розлад із дефіцитом уваги і гіперактивністю у підлітковому віці: виклики діагностики і модель допомоги
ks img big 03

Розлад із дефіцитом уваги і гіперактивністю у підлітковому віці: виклики діагностики і модель допомоги

Центр здоров’я і розвитку “Коло сім’ї” в рамках проекту “Психічне здоров’я для України” за підтримки Швейцарської конфедерації організував вебінар за участю професора клінічної психіатрії лікарні МедСтар (Джорджтаун, Вашингтон, DC, США), співорганізатора дослідницьких програм впливу фармакотерапії та лікування на дітей і підлітків з РДУГ Джефа Бостіка на тему “Розлад із дефіцитом уваги і гіперактивністю у підлітковому віці: виклики діагностики і модель допомоги”. Вебінар присвячено питанню діагностики та диференційної діагностики розладу із дефіцитом уваги і гіперактивністю саме у підлітковому віці, а також особливостям консультування сімей та організації терапевтичної допомоги у підлітковому віці. Відомо, що у підлітковому віці з’являються певні особливості у сфері діагностики РДУГ, оскільки ряд симптомів видозмінюються в цей період. Окрім цього, актуальними перед батьками та фахівцями постають нові виклики, пов’язані з поведінкою молоді, навчанням, соціальними стосунками, що потребує вчасного виявлення і отримання належної допомоги підліткам і їхнім сім’ям.

вебінар Джефа Бостіка
6 серпня 2020 року

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообгрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИСИ ВЕБІНАРІВ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви брали участь у вебінарі онлайн – просимо заповнити форму зворотнього зв’язку – і вам буде автоматично згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат участі.

Рекомендуємо також:

5k 22 11

5-крокова програма допомоги дітям з розладом дефіциту уваги та гіперактивності у освітніх закладах

| розлад із дефіцитом уваги і гіперактивністю у підлітковому віці: виклики діагностики і модель допомоги | центр "коло сім'ї"

Розлад із дефіцитом уваги та гіперактивністю

Розлад із дефіцитом уваги та гіперактивністю є одним з найбільш поширених розладів психологічного розвитку – він зустрічається у близько 5% дітей та 3% дорослих. Ключовими симптомами цього розладу є порушення самоконтролю та саморегуляції, які є обумовлені біологічними особливостями мозку, і спричиняють проблеми у сфері регуляції поведінки, уваги, емоцій та імпульсів.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00