k s logo main
Розлади харчової поведінки: сучасні методи допомоги дітям та підліткам
ks img big 03

Розлади харчової поведінки: сучасні методи допомоги дітям та підліткам

Центр здоров’я і розвитку “Коло сім’ї” в рамках проекту “Психічне здоров’я для України” за підтримки Швейцарії організував вебінар про розлади харчової поведінки у дітей та підлітків. Вебінар присвячено сучасним методам діагностики та лікування анорексії, булімії, компульсивного переїдання у дітей та підлітків. Особлива увага приділяється супроводу дітей та підлітків з розладами харчової поведінки, моніторингу ризиків фізичного і психічного здоров’я, ролі педіатрів та сімейних лікарів у наданні допомоги. Вебінар ґрунтується на сучасних, доказових стандартах діагностики та лікування, зокрема, критеріях DSM-5 (Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders, Fifth Edition) та протоколу NICE (The National Institute for Health and Care Excellence). Проводить вебінар Леся Підлісецька, дитячий та підлітковий психіатр, психотерапевт, головний позаштатний спеціаліст за напрямком «дитяча психіатрія» департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

вебінар Лесі Підлісецької
16 грудня 2020 року

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообґрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИС ВЕБІНАРУ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви брали участь у вебінарі, просимо вас заповнити форму зворотнього зв’язку і пройти тестове опитування. Після цього для вас буде згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат.

Рекомендуємо також:

ks img 32

Розлади харчової поведінки

Розлади харчової поведінки (РХП) є значною проблемою у сфері психічного здоров’я молоді. Попри те, що для багатьох підлітків притаманна особлива увага до свого зовнішнього вигляду, дієти, при РХП має місце спотворене та некритичне сприйняття своєї зовнішності, зведення усієї своєї самооцінки до того, наскільки власне тіло відповідає «ідеалу»; не просто турбота про здорове харчування, а «одержимість» дієтою та калоріями, «зацикленість» на темі зовнішнього вигляду та похудання.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00