k s logo main
Сучасні підходи до діагностики та допомоги дітям з розладом із дефіцитом уваги і гіперактивністю
ks img big 03

Сучасні підходи до діагностики та допомоги дітям з розладом із дефіцитом уваги і гіперактивністю

Центр здоров’я і розвитку “Коло сім’ї” в рамках проекту “Психічне здоров’я для України” за підтримки Швейцарської конфедерації організував вебінар за участю відомого великобританського дитячого психіатра, керівника магістерської програми “Психічне здоров’я дітей і молоді” Королівського коледжу у Лондоні Дениса Угрина на тему “Сучасні підходи до діагностики та допомоги дітям з розладом із дефіцитом уваги і гіперактивністю”. Вебінар присвячено сучасним стандартам діагностики та лікування розладу із дефіцитом уваги та гіперактивністю у дітей та підлітків. Висвітлено сучасне розуміння природи розладу, підходи до діагностики, виклики диференційного діагнозу та основні емпірично-обгрунтовані методи допомоги – як медикаментозні, так і психосоціальні втручання. У вебінарі представлено огляд і детальний аналіз сучасних науковообгрунтованих стандартів діагностики та лікування, зокрема критеріїв DSM та протоколу NICE, що використовуються у Великобританії. Запрошуємо вас переглянути трансляцію двох частин вебінару.

вебінар Дениса Угрина
19 і 26 червня 2020 року

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообгрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИСИ ВЕБІНАРІВ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви брали участь у двох частинах вебінару онлайн – просимо заповнити форму зворотнього зв’язку – і вам буде автоматично згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат участі.

Рекомендуємо також:

5k 22 11

5-крокова програма допомоги дітям з розладом дефіциту уваги та гіперактивності у освітніх закладах

| сучасні підходи до діагностики та допомоги дітям з розладом із дефіцитом уваги і гіперактивністю | центр "коло сім'ї"

Розлад із дефіцитом уваги та гіперактивністю

Розлад із дефіцитом уваги та гіперактивністю є одним з найбільш поширених розладів психологічного розвитку – він зустрічається у близько 5% дітей та 3% дорослих. Ключовими симптомами цього розладу є порушення самоконтролю та саморегуляції, які є обумовлені біологічними особливостями мозку, і спричиняють проблеми у сфері регуляції поведінки, уваги, емоцій та імпульсів.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00