фахівці у колі
logo_1
-обр-2020-small.png

СУЧАСНІ ДОКАЗОВІ ПІДХОДИ ФАРМАКОТЕРАПІЇ ПОШИРЕНИХ РОЗЛАДІВ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я У ДИТЯЧОМУ ТА ПІДЛІТКОВОМУ ВІЦІ

вебінар Лінди Шмідт

28 і 29 вересня, 5 і 6 жовтня 2020 року

Центр здоров'я і розвитку "Коло сім'ї" в рамках проекту "Психічне здоров'я для України" за підтримки Швейцарії організував цикл навчальних вебінарів за участю професора кафедри психіатрії у відділенні дитячої та підліткової психіатрії Орегонського університету охорони здоров’я та науки (Орегон, США) Лінди Шмідт на тему "Сучасні доказові підходи фармакотерапії поширених розладів психічного здоров’я у дитячому та підлітковому віці: виклики діагностики і модель допомоги". Вебінар присвячено загальному підходу до фармакотерапії у дитячому та підлітковому віці, питанню сучасним стандартам діагностики та фармакотерапії поширених розладів психічного здоров'я у дітей та молоді. Висвітлено питання діагностики, диференційної діагностики та лікування розладу із дефіцитом уваги і гіперактивністю, афективних, тривожних і психотичних розладів у дитячому та підлітковому віці. Вебінар ґрунтується на сучасних науковообґрунтованих стандартах діагностики та лікування, зокрема критеріях DSM та протоколу NICE, що використовуються у сучасному світі.

Завдяки реалізації ефективної, базованої на сучасних, науковообґрунтованих принципах допомоги ми зможемо дати нашим дітям шанс на щасливе майбутнє!

ВІДЕОЗАПИС ВЕБІНАРУ

СЕРТИФІКАТ УЧАСТІ

Якщо ви брали участь у чотирьох частинах вебінару, просимо вас заповнити форму зворотнього зв'язку і пройти тестове опитування. Після цього для вас буде згенеровано та надіслано на вказану електронну адресу сертифікат.

-2-кава-обр-small.png

МАТЕРІАЛИ ВЕБІНАРУ

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ: