k s logo main
Швидкий рецепт психологічної стійкості
ks img png 31

Швидкий рецепт психологічної стійкості

Олег Романчук

Для чого: щоб вистояти, перемогти й відродитися – на часи війни та інших життєвих випробувань

Інгредієнти:

 1. Цінності: вони є основою, у них будемо занурювати усе інше; це те, що найголовніше, заради чого уся наша боротьба – любові, дітей, майбутнього України і т.д. Дають відчуття сенсу, Правди, незламну витримку та відданість іти до кінця.
 2. Дія у на-дії: основна частка. Ефективно, організовано діяти, зайнявши своє місце у Строї. Діяти з надією, глибоким знанням, що кожен крок наближає до неминучої Перемоги сил Світла. Збалансована дія: і для праці, і для віднови.
 3. Мудрі, світлі думки: додаємо при потребі, насправді їх не треба забагато – але рівно стільки, щоби скерувати наші дії та мудро сприймати виклики. Надихаючі вислови, молитви, бойові мантри, поезія – різні форми, але наповнені тим самим – мудрістю й Світлом.

Приготування:

 1. Змішуємо інгредієнти, даємо трішки настоятися, думкам і діям просочитися цінностями
 2. Звіряємо смак – має бути сповнено відчуттям мужності та рішучості, містити аромат любові та глибокого миру. Може включати в залежності від місця і часу виготовлення також елементи тривоги, смутку, праведного гніву – але без гіркоти відчаю, присмаку паніки чи озлоблення. Часто містить відчуття радості та вдячності.
 3. Якщо щось смакує не так – корегуємо:  є відчай – додаємо надії; паніку – нейтралізуємо  відвагою, багато смутку і болю – потребуємо співчуття…
 4. Вживаємо.

Підказки:

 • Найкраще готувати разом з іншими, тоді виходить дуже гарна композиція…
 • Не бійтеся експериментувати – з досвідом буде кожен раз краще!
 • Не забуваємо теж пригощати тих, хто поруч, та частуватися у них навзаєм – у кожного стійкість має свій присмак, свій відтінок.
 • І пам’ятайте – це для усієї родини – і дітей, і дорослих!

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00