Від тепер 36 дошкільних закладів міста Львова будуть впроваджувати модель психологічної стійкості та когнітивно-поведінкову терапію низької інтенсивності. Метою цих тренінгів було навчити фахівців плекати резилієнтність у дітей дошкільного віку, вчасно виявляти поширені труднощі у сфері психічного здоров’я дошкільнят, надавати належну психологічну допомогу в моделі когнітивно-поведінкової терапії низької інтенсивності та скеровувати за потреби до центрів надання спеціалізованої допомоги. Найбільша увага була приділена таким поширеним розладам, як розлади розвитку (розлад з дефіцитом уваги та гіперактивністю, аутизм), поведінкові та тривожні розлади, а також ПТСР.Даний захід проведений в межах проєкту Психічне здоров’я для України (MH4U) за підтримки Швейцарії.
![команда «кола сім’ї» провела навчання для дошкільних психологів львова 1 doshkilni psyhology apz 01.12.23](https://k-s.org.ua/storage/doshkilni-psyhology-APZ-01.12.23-1024x477.jpg)