фахівці у колі
logo_1

ІНФОРМАЦІЙНІ РЕСУРСИ
ПО ТЕМІ
ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ
В ЧАСІ ВІЙНИ

Розроблені нами інфоресурси для батьків

Наші пости та інтерв'ю в часи війни

Академія стійкості

Війна принесла випробування у наше життя. Втім наш вибір – вистояти, перемогти й відродитися. А для цього нам потрібна психологічна стійкість – індивідуальна і колективна. Це те уміння, яке дозволить пройти крізь усі випробування, залишаючись людьми світла, правди й любові, зберігаючи, відновлюючи та плекаючи при цьому наше психічне здоров’я, особистісну цілісність та зріст,  наші соціальні зв’язки. Стійкість потребує плекання! І саме у підтримку цього наш відкритий для усіх онлайн навчальний портал «Академія стійкості». 

Техніки самодопомоги

Наші вебінари

Інфоресурси для дітей

Інфоресурси для фахівців

Безкоштовна допомога потребуючим

Ми свідомі, що в час війни ми усі маємо об’єднатися та допомагати один одному, а особливо особам, що опинилися в складних життєвих обставинах через вимушене переселення, втрату праці, втрату рідних. Ми свідомі нашої відповідальності перед родинами захисників вітчизни, тими, хто безпосередньо був у зоні бойових дій і пережив психотравмуючі події. Тому команда центру «Кола сім’ї» долучається до волонтерської допомоги потерпілим та у співпраці з нашими партнерами ми надаватимемо в межах наших можливостей професійні послуги центру (лікарські консультації, психотерапевтичні та ін.) безкоштовно та за системою соціальних знижок – у Львові, в Києві та телеклініці центру.

2-01

Навчальні програми для фахівців

Вистояти_перемогти_відродитися_лого_01_!

В межах нашої ініціативи "Вистояти. Перемогти. Відродитися!" ми реалізуємо гуманітарні навчальні програми для фахівців у партнерстві з Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії та Інститутом психічного здоров'я УКУ