k s logo main
Mishyna YUliya

Юлія Ткачук

логопед

Професійна біографія

Закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка з освітнім ступенем магістр. Кваліфікація відповідно до диплому: логопед, викладач корекційної педагогіки та спеціальної психології, психолог спеціальних закладів освіти.

Пройшла піврічний дистанційний курс «Клінічна нейропсихологія». Підвищую кваліфікацію, відвідуючи вебінари у проєкті «Всеосвіта», вебінар «Розвиток розуміння мовлення методами АВА-терапії». Пройшла курси з логопедичного масажу та спецкурс «Кінезіотейпування в логопедії».

Працюю найчастіше з такими випадками: розлади аутичного спектру, розлад дефіциту уваги з гіперактивністю, затримка мовленнєвого та психічного розвитку.

Про роботу в центрі "Коло сім'ї"

Потрапивши в Коло сім’ї, розумієш, що це одне з тих місць, де людям важливий свій професіоналізм, атмосфера, яка панує в колективі, життя та благополуччя людей, які прийшли за допомогою. Це надихає.
Особливі діти дуже потребують прийняття та розуміння іншими, без «підрізання» під шаблони уявної норми. Своєю метою бачу допомогти нашим маленьким клієнтам розвивати закладені в них здібності до комунікації, вміти «звертатись» до цього світу та бути почутими, а також підказати батькам, як сприяти розвитку необхідних навичок у спілкуванні.

Вартість послуг

Первинна консультація логопеда 1 200 грн.
Корекційні заняття з логопедом 1 000 грн

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00