k s logo main
tetyana roschyna

Тетяна Рощина

психолог, акредитований КПТ-терапевт
психолог, психотерапевт Працює з дорослими у методі КПТ, схема-терапії.
психолог, психотерапевт Працює з дорослими у методі КПТ, схема-терапії.

Професійна біографія

У психологію я прийшла з літератури – з дитинства багато читала, разом з героями творів хвилювалась і співпереживала, сумувала і раділа, закохувалась і розчаровувалась. Так вчилась відчувати і розуміти людей – емпатія одна із важливих якостей психолога. Захоплювалась психологією, яка, у першу чергу, допомогла ближче познайомитись із собою, вчилась свідомо будувати стосунки з близькими, друзями, колегами, оточуючими людьми. Вважаю, що виховувати і удосконалювати важливо, насамперед, себе. Відчуваю себе щасливою людиною – рідні здорові і поряд, маю турботливого чоловіка і двох чарівних доньок, у мене затишна оселя, займаюсь улюбленою справою, відчуваю підтримку чудових друзів і колег!

Освіту психолога отримала в УДПУ ім. М.П. Драгоманова, підвищила кваліфікацію у «Київському інституті сучасної психології та психотерапії» з курсу «Когнітивно-поведінкова терапія», завершила в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії навчання з курсу «Схема-терапія», також пройшла базову навчальну програму з «Емоційно-фокусованої терапії подружніх пар» згідно стандартної міжнародної програми ICEEFT (The International Centre of Excellence in Emotionally Focused Therapy); маю теоретичний досвід з «Діалектико-поведінкової терапії» Prof. Dr. Hartmut Berger у 2016 (Німеччина). Відвідую тренінги та семінари, конференції. Є членом Української асоціації когнітивно-поведінкових терапевтов. Працювала психологом у Коледжі морського і річкового флоту, викладала психологію як навчальну дисципліну. Мала приватну практику.

Спеціалізація: депресія; тривожні розлади, фобії, розлади сну; панічні атаки, обсесивно-компульсивний розлад; співзалежність; ускладнена реакція втрати, травматичний досвід, посттравматичний стресовий розлад; проблеми міжособистісного спілкування, вікові кризи, складні стосунки з батьками, дітьми; проблеми самооцінки.

психолог, психотерапевт Працює з дорослими у методі КПТ, схема-терапії.

Про роботу в центрі "Коло сім'ї"

Працювати у « Коло сім’ї » для мене є можливістю йти на роботу з радістю, а з роботи  – з гордістю. У складі команди професіоналів, щирих, чуйних і інтелігентних колег, маю можливість турбуватись про психічне здоров׳я людей, надавати якісну, сучасну психологічну допомогу.  У безпечному, ресурсному і  підтримуючому середовищі можу зростати професійно, генерувати і втілювати ідеї, проявляти креативність і  творчість.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00