k s logo main
Chykomasova Tetyana

Тетяна Чикомасова

психолог-консультант
Працює з дорослими в методі КПТ Член Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії
Працює з дорослими в методі КПТ Член Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії

Професійна біографія

Психологією я почала захоплюватися ще з дитинства. Мені було цікаво розібратися, чому люди відчувають, думають і діють так чи інакше і де знайти “ключик” до розуміння логіки цих процесів. В процесі зростання мій інтерес тільки посилювався, тож після школи я вступила в НПУ ім. Драгоманова і завершила факультет психології (2014-2018). Під час навчання в університеті я вкорінилася в думці, що психологія – це моє, тому відвідувала безліч психологічних тренінгів та семінарів. Також пройшла курс “Школа психологічного консультування” в ТОВ “Смачна психологія” (2015), мала практику у Міжнародному центрі психології Н. Холоденко (2016), брала участь в інтенсиві з підготовки практичних психологів “Літня школа психології” (2016).

На останньому курсі університету я працювала практичним психологом в КМЦС “Родінний дім”, потім мала досвід роботи в дитячих садках і центрах. Тоді моїми клієнтами були переважно діти та інколи їхні батьки. Саме тоді я зрозуміла, що хочу зосередитися на допомозі дорослим, адже бачила, як психічний стан дитини залежить від стану її батьків. А отже допомагаючи дорослим, я також роблю свій внесок і в формування майбутніх поколінь психічно здорових і щасливих дітей.

Згодом я пройшла декілька навчальних програм в Інституті раціонально-інтуїтивної терапії “Я” (“Школа сімейного психотерапевта: консультування та психотерапія сім’ї” (2019), “Наративна психотерапія в роботі психолога та психотерапевта” (2020)) та розпочала приватну практику психологічного консультування дорослих.

Моя цінність – робити свою роботу якісно. Для мене важливо регулярно підвищувати свою кваліфікацію та оновлювати знання. Я є адептом доказової психотерапії, тому врешті обрала для себе КПТ як один з найбільш науково-обґрунтованих методів сучасної психотерапії.

Свій шлях в КПТ я розпочала в 2021 році, коли вступила в Український інститут когнітивно-поведінкової терапії та завершила річний курс “КПТ+: базові техніки КПТ для консультування та коучингу”. З 2022 року я є членкинею Української асоціації КПТ, яка є дійсним акредитованим членом Європейської асоціації поведінкових та когнітивних терапій (EABCT). З 2023 року навчаюся на 4-річній базовій програмі з КПТ від УІКПТ.

Ще одним моїм щирим захопленням є медицина, а особливо психіатрія. Колись я мріяла бути лікаркою, та чим більше вивчала психологію, тим краще усвідомлювала, наскільки ці дві науки можуть (і мають) бути близькими. На мою думку, без якісної діагностики та розуміння принципів роботи мозку людини неможлива гарна психотерапія. Тому з 2023 року я поглиблюю свої знання з клінічної психології на магістерській програмі в НУОЗ України імені П. Л. Шупика

Працює з дорослими в методі КПТ Член Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії

Про роботу в центрі "Коло сім'ї"

“Коло Сім’ї” – це місце, де назва говорить сама за себе. Ідея Центру дуже близька мені особисто – створити простір, де і фахівці, і клієнти будуть почуватися комфортно як вдома, при цьому отримуючи якісну допомогу від професіоналів своєї справи.
В Центрі я особливо ціную орієнтованість на доказові і сучасні методи психологічної допомоги, можливість постійного розвитку на регулярних супервізіях, а також теплу та підтримуючу атмосферу в колективі однодумців, важлива цінність яких – турбота про психічне здоров’я кожної окремої особистості та суспільства в цілому.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00