k s logo main
sofiya choliy

Софія Чолій

психолог, психотерапевт
Працює з молоддю та дорослими людьми у методі КПТ
Працює з молоддю та дорослими людьми у методі КПТ

Професійна біографія

Завершила Львівський національний університет ім. Івана Франка за спеціалізацією “клінічна психологія”, здобула ступінь кандидата психологічних наук. Впродовж останніх 15-ти років викладає психологічні дисципліни в ЛНУ,
отримала сертифікат модератора ведення груп дорослих осіб німецької організації DVV International. Має досвід тренінгової та модераційної роботи із працівниками організацій та у громадському секторі. 2017-2021 рр. – пройшла навчання в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії за напрямком когнітивно-поведінкова терапія дорослих. Консультувала молодь у Психологічній службі ЛНУ з питань психічного здоров’я. Є членом Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії. Авторка понад 30-ти наукових публікацій. Заміжня, мама двох дітей.

Працює з молоддю та дорослими людьми у методі КПТ

Про роботу в центрі "Коло сім'ї"

«Коло сім’ї» – це простір підтримки, надії, розуміння, турботи, добра для всіх, хто цього потребує. Це простір взаєморозуміння, взаємопідтримки та взаємоповаги для працівників – всіх, хто це коло творить. Це місце зустрічі Людей – тих, хто шукає допомоги і тих, хто віддано і професійно її надає; місце – де цінують один одного, цінують Людину, незалежно від віку, статі, поглядів, переконань. Це атмосфера, в якій хочеться бути і якою хочеться ділитися з кожною людиною, спільнотою, організацією.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00