k s logo main
Melnykova Olena

Олена Мельникова

психолог, психотерапевт

Професійна біографія

Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Психологія» та Український інститут КПТ.
Тривалий час працювала психологом в Перинатальному центрі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського, а згодом – у Дніпропетровському спеціалізованому клінічному медичному центрі матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва.
Є акредитованим терапевтом в методі когнітивно-поведінкової психотерапії. Працює в методі схема-терапії. Є членом Української асоціації когнітивно-поведінкової психотерапії.
Заміжня, має сина.

Про роботу в центрі "Коло сім'ї"

Для мене центр «Коло сім’ї» – це простір, який поєднує два «крила» – професійність і людяність. На мій погляд, це рівнозначно важливо, адже з одного боку це про науково-обґрунтовані і сучасні методи психотерапевтичної допомоги, професійну команду і командну роботу, про широку мережу міжнародної професійної співпраці. З іншого – це про людяність, про турботу, доброту, відкритість і щире піклування про
психологічне здоров’я людини. А це, я вважаю, є важливими складовими ефективної допомоги в відновленні і збереженні психологічного здоров’я.
А ще Коло сім’ї – це простір, в якому піклуються про команду і про кожного в команді. Це більше, ніж робота, це місце, в якому сприяють розвитку і зростанню, де щедро діляться досвідом, знаннями, ідеями і сприяють їх реалізації (адже вважають це важливим). Це місце, в якому можна мріяти і діяти сміливо.
Коло сім’ї – це простір, в якому піклуються про людину.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00