k s logo main
olena gulevych

Олена Гулевич

дитячий психолог, психотерапевт

Професійна біографія

Базову психологічну освіту здобула в МАУП у 2003 році, отримала кваліфікацію Магістр психології, спеціалізація «Практична психологія»
Далі – робота психологом в соціально-реабілітаційному центрі для дітей та молоді з функціональними обмеженнями.
Працювала психологом в ДНЗ №256, проводила діагностичну і корекційну роботу з дітьми, консультувала сімʼї.
З 2006 по 2014 — робота психологом в медичному закладі (КОЦОЗМ і Д) у відділенні медгенетики і планування сімʼї.  Основні запити: прийняття материнства як нового етапу життя, активізація необхідних внутрішніх та зовнішніх ресурсів, побудова щасливої сімʼї, гармонізації подружніх стосунків.
Важливий досвід в цей період – робота з дітьми та підлітками, що перебували на лікуванні в стаціонарі. Проведення міні-терапевтичних груп. Теми: усвідомлення себе, пошук сфери професійної реалізації, виявлення цінностей і цілей, вирішення конфліктних ситуацій.
З 2015 р  приватна практика. Психолог-консультант і дитячий психолог.  Співпрацювала з приватними дитячими центрами  проводила групові психологічні заняття з дітьми до 3-5 років, заняття з раннього розвитку.   Индивідуальна робота з дітьми та батьками, допомага у вирішенні психологічних проблем дітей, подоланні труднощів у вихованні.
Мені важливо працювати на результат, допомагати людям ставати сильнішими, досягати своїх цілей, вчитися навичкам турбуватися про себе, бути самим собі психологом.
КПТ метод став важливою опорою для підвищення моєї ефективності як фахівця.
У вересні 2020 року вступила до до УІКПТ,  на чотирьохрічну програму з когнітивно-поведінкової терапії.
Основні запити, з якими працюю: тривожні розлади, фобії, низька самооцінка і невпевненість у собі, депресія, розлади поведінки, труднощі у вихованні, непорозуміння і конфлікти в сімʼї.
Мати двох чудових дітей

Про роботу в центрі "Коло сім'ї"

Команда- єдина за цінностями. Для мене честь працювати з людьми, які є професіоналами високого рівня, разом виконують складну і важливу роботу, сміливо дивляться в очі труднощам,  допомагають один одному зростати, несуть у світ любов до знань і турботу про психічне здоровʼя

Вартість послуг

71

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00