k s logo main
SHupik

Оксана Шупік

психолог, психотерапевт
Працює з молоддю та дорослими.
Працює з молоддю та дорослими.

Професійна біографія

Почала цікавитися психологією ще на шкільній лаві і досить швидко зрозуміла, що хоче пов’язати своє професійне життя саме зі сферою допомоги людям у самопізнанні та соморозвитку.

Навчалася у Київському національному університеті ім. Тараса Шевчена на факультеті психології та соціології, в 2005 році закінчила магістратуру на кафедрі “Соціальна робота”, продовжила навчання в аспірантурі за спеціальністю “Соціальна психологія” та роботу на кафедрі. Проходила навчання і стажування, як психолог в різних соціальних організаціях.

На початку свого професійного становлення мала цікавість до більш практичної та творчої роботи, тому спрямувала свій інтерес на сферу підготовки та супроводу професійних і не професійних акторів в процесі занурення у роль під час зйомок фільмів, кліпів та реклами в міжнародній продакшн компанії Radioaktivefilm. Впродовж п’яти років отримала багатий і різнобічний професійний досвід роботи з людьми різного віку.

Під час подій на Майдані спрямувала свою професійну активність на роботу волонтером Кризової психологічної служби, надавала психологічну піддтримку сім’ям загиблих, була одним із організаторов проекту “Родинне коло”, в цей час активно проходила навчання у іноземних та українських колег на семінарах по роботі з втратою, ПТСР, психологічними травмами, кризовим психологічним втручанням та ін. А також приймала участь в заснуванні ГО “Театр для діалогу”, де паралельно працювала фасилітатором по соціально – психологічній роботі з різними групами людей. Була співавтором і ведучою психологічно-просвітницької передачі на радіо “Аристократы” “КАК БЫТЬ”, приймала участь в організації та проведенні психологічно – просвітницьких заходів з одноіменною назвою.

Саме в цей час зрозуміла, що все більше і більше свій професійний інтерес спрямовуває на індивідуальну, більш глибинну роботу. Тому в 2015 році почала навчанняв в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії, де отримала базову трьохрічну освіту і кваліфікацію КПТ-консультанта. Наразі триває підготовка до акредитації та отриманні кваліфікації когнітивно-поведінкового терапевта.

Була учасником різних психологічних асоціацій, є діючим членом Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії.

Сфера професійних інтересів: навчання психологічній грамотності, розвиток психічної гнучкості, розвиток усвідомленості (mindfulness), навчання стресостійкості, навчання прийняттю рішень, пошуку цілей та цінностей, мотивація та навчання ефектівній взаємодії, робота з низькою самооцінкою, перфекціонізмом, прокрастинацією, тривожними розладами, депресією, розладами регуляції злості, переживанням горя та втрати, та ін. Постійно поглиблює свій професійний інтерес та знання.

Приймає активну участь у роботі Центру здоров’я та розвитку “Коло сім’ї” – Київська філія з початку його заснування у травні 2018 року.

Мама двох дітей, заміжня.

Працює з молоддю та дорослими.

Про роботу в центрі "Коло сім'ї"

“Для мене “Коло сім’ї” – це насправді робота мрії, де я почуваю себе в безпеці і маю змогу професійно зростати щодня. Насправді назва відповідає сама за себе, бо тут ми творимо професійну сім’ю, допомагаємо одне одному розвиватися і бути кращими спеціалістами свого діла. Я дуже щаслива бути частиною команди і працювати над розвитком Центру, для того щоб люди мали змогу отримувати своєчасну, професійну і кваліфіковану допомогу в сфері психічного здоров’я.

“Коло сім’ї” – це дійсно місце де я постійно бачу, як відбуваються дива. Це місце турботи про людину і її внутрішній світ, стосунки, сім’ю. Де людина, що втрачає останню надію має змогу покращити якість життя, змінити його на краще власноруч. А кожна людина – це частина нашого суспільства, нашої великої сім’ї, тож піклування про здоров’я і щасття окремої особи обов’язково призведе до щасливого суспільства загалом.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00