k s logo main
maryan dyadush

Мар’ян Дядуш

психолог, психотерапевт
Працює з молоддю та дорослими у методі КПТ та схема-терапії
Працює з молоддю та дорослими у методі КПТ та схема-терапії

Професійна біографія

У 2012 році поступив в Український Католицький Університет на спеціальність “соціальна педагогіка”. Під час навчання стажувався в ГО “Лярш-Ковчег”, в якій міг досвідчувати атмосферу прийняття, поваги, дружби, нових знайомств- спільноти. У 2014 році розпочав навчання в Українському Інституті когнітивно-поведінкової терапії.
Упродовж праці в “Лярш-Ковчег” проводив едукаційні семінари для батьків дітей з особливими потребами. З 2016 працював в Родинному домі “Покрова”, де консультував молодь, а з 2018 року розпочав співпрацю в Університеті Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, де консультує студентів з України та Білорусі, які навчаються і здобувають освіту в Польщі. Одружений, батько сина.

Працює з молоддю та дорослими у методі КПТ та схема-терапії

Про роботу в центрі "Коло сім'ї"

“Давнє африканське прислів’я каже: “Якщо хочеш іти швидко – йди один, якщо хочеш іти довго – йдіть разом”. Тривалий час я йшов один і відчув потребу колег та команди. І коли випала можливість доєднатися до команди “Кола сім’ї”, я радісно і водночас тривожно її прийняв. Для мене “Коло сім’ї” – це місце якісної фахової допомоги та цінностей. Місце, в якому “дух командності” дає можливість відчути, що у важкі моменти тобі “підставлять плече” і ти не сам. Місце, яке сприяє моєму особистісному і професійному росту, щоб могти ще влучніше та майстерніше допомагати. Я вдячний за можливість бути “цеглинкою” команди “Кола сім’ї”.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00