k s logo main
lesya pidlisetska

Леся Підлісецька

дитячий та підлітковий психіатр, психотерапевт

Професійна біографія

Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, отримала спеціалізацію з дитячої психіатрії та психотерапії. Протягом 10 років працювала дитячим психіатром Львівського обласного дитячого психоневрологічного диспансеру. Пройшла психотерапевтичне навчання за напрямами сімейна системна терапія, травма-терапії методом EMDR, когнітивно-поведінкова терапія, схема-терапія, а також “Дитяча та юнацька психотерапія” (диплом Австрійської асоціації дитячих та підліткових психотерапевтів).
З 2008 року працювала дитячим психіатром, психотерапевтом Львівського міського центру реабілітації “Джерело”, була керівником проєкту з раннього втручання для дітей з розладами спектру аутизму.
З 2012 року працює в “Колі сім’ї” та “Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі”, є керівником відділення клініки психічного здоров’я дітей, підлітків та молоді.
З 2019 року – експерт Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА за напрямом “Дитяча психіатрія”.

Працює з дітьми, підлітками та батьками у методі КПТ та схема-терапії.

Про роботу в центрі "Коло сім'ї"

““Коло сім’ї” – це особливе місце, де ще з порога тебе огортає атмосфера затишку, спокою та турботи. Для мене це також місце, де дотримання високопрофесійних стандартів та етики тісно переплітаються з винятковою емпатією, доброзичливістю та повагою один до одного, до колег, до пацієнтів та їхніх сімей”.

Книги

  • Упорядник та науковий редактор порадника “Синопсис діагностичних критеріїв DSM-V та протоколів NICE для діагностики та лікування основних психічних розладів у дітей та підлітків” (Серія “Психологія. Психіатрія. Психотерапія”. Львів: Видавництво Українського католицького університету, 2014).

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00