k s logo main
lesya fedorovych

Леся Федорович

психолог, психотерапевт

Професійна біографія

Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д.Галицького, пройшла інтернатуру за спеціальністю “Анестезіологія та інтенсивна терапія”, після чого продовжила навчання в Українському католицькому університеті на магістерській програмі “Клінічна психологія з основами когнітивно поведінкової терапії”.
У 2018 році приєдналася до “Кола сім’ї”.
Паралельно завершила 1,5 річний проект “КПТ з дітьми та підлітками та їх родинами, навчання з “Схема- терапії”, а також проект по “КПТ розладів харчової поведінки”. Фахівець з провадження діагностики ADOS-2. Тренер у проекті “Діти та війна”.
Має двох синів.

Про роботу в центрі "Коло сім'ї"

«Коло сім’ї» – це в першу чергу спільнота однодумців, людей, професіоналів своєї справи, які надихають, підтримують, творять, діляться своїм досвідом, знаннями та цінностями.
Також це коло людей, які звертаються в наш Центр по допомогу, довіряють нам найцінніше – ментальне здоров’я своїх дітей, а також і своє. Це можливості для розвитку, зросту та навчання, опираючись на найновіші протоколи доказової допомоги. Це просто місце, частинкою якого неймовірно класно бути.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00