k s logo main
Sobolyeva

Катерина Соболєва

психолог, психотерапевт

Професійна біографія

Вірю в те, що кожен має своє покликання. Вірю, що моє покликання – психологія, хоч вмію не тільки це. А ще – дуже вірю у своїх клієнтів.

Я все життя любила математику, і спершу, довгий час, працювала фінансовим аналітиком. Я добре знаюся на впорядкуванні чисел і таблиць, але в якийсь момент в своїй діяльності захотілося бачити якийсь додатковий сенс і “душу”. І я задумалася, яка чітка і структурована, і, поряд з тим, унікальна і вразлива може бути людська психіка. Вона теж має свої закони і алгоритми, свої “таблички”, які піддаються впорядкуванню, і свої математичні задачки, з зірочкою. Психологія стала спочатку сферою інтересу, а потім покликанням. І це неймовірної глибини і краси сфера, яка надала сенс тому, що я роблю. І так, це наука не легша за математику, і не менш логічна.

Базову психологічну освіту я здобула у НПУ ім. Драгоманова. А вже грунтовну спеціалізовану – в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії.

При обранні спеціалізації шукала структурований, “математичний”, науково-доказовий метод психотерапії, згідно міжнародних стандартів. Тому і обрала КПТ.

Завершила навчання в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії в наступних напрямках:

Завершила трьохступеневу навч

  • чотирьохрічна программа «Базовий курс когнітивно-поведінкової терапії»;
  • річний проект «КПТ з дітьми, підлітками та їх рідними»;
  • річний проект зі Схема-терапії, що відповідає вимогам Міжнародної асоціації схема-терапії ISST.

альну програму з «Емоційно-фокусованої терапії подружніх пар», згідно стандартної міжнародної програми ICEEFT

Наразі беру участь у проекті “Інтеграція майндфулнес у консультування, коучинг та психотерапію”.

Клінічна практика з 2017 року.

Спеціалізація: депресія, тривожні розлади, розлад тривоги за здоров’я, фобії, панічні атаки, ОКР, робота з травмою, ускладнена реакція втрати, проблеми в стосунках в подружніх парах та з дітьми.

Методи роботи: КПТ, ЕФТ пар, Схема-терапія

Психотерапія змінює життя. Але не вірте мені, краще перевіряйте.

Про роботу в центрі "Коло сім'ї"

“Коло сім’ї” для мене не просто робота, а спосіб життя, велика і ціннісна його частина. Це ресурсне місце, де можна розвиватися у безпечний спосіб і бути справді помічним для інших. Щаслива бути частиною Кола, де ми допомагаємо один одному та клієнтам ставати найкращою версією себе в коловороті, часом такого не простого і, разом з тим, такого прекрасного, життя.

“Перед кожною сесією я беру паузу, щоб згадати про свою людську сутність. У цієї людини немає таких переживань, які я не можу з нею розділити, немає такого страху, який я не можу зрозуміти, немає такого страждання, про який я не можу подбати, тому що я теж людина. Незалежно від того, наскільки глибока її рана, їй не потрібно соромитися переді мною. Я теж вразливий. І цього достатньо. Якою б не була її історія, їй більше не треба залишатися з цим наодинці. І це те, що покладе початок її зцілення”
Карл Роджерс

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00