k s logo main
kateryna katraschuk karuana

Катерина Катращук-Каруана

психіатр, психотерапевт
Працює з дорослими у методі КПТ та схема-терапії
Працює з дорослими у методі КПТ та схема-терапії

Професійна біографія

У 2013 році завершила Львівський Національний Медичний Університет імені Данила Галицького. Проходила інтернатуру на базі Львівської Обласної Психіатричної Лікарні.
Стажувалась у Клініці Бойового Стресу (Kliniczny oddział psychiatryczny i leczenia stresu bojowego), що у Вроцлаві (Польща). Понад три роки працювала в таборах з біженцями з Іраку та Сирії в Курдистані (Ірак) як лікар-психіатр і психотерапевт з дітьми та дорослими.
З 2017 року працює у приватній практиці. З жовтня 2020 року почала працювати у “Колі Сім’ї”, а трішки швидше онлайн в Одеській філії.
Одружена.

Працює з дорослими у методі КПТ та схема-терапії

Про роботу в центрі "Коло сім'ї"

“Для мене робота в “Колі Сім’ї” – це про затишок, підтримку і розвиток. Тут є колеги, цінності котрих збігаються з моїми. Мені дуже подобається, що у центрі є постійні супервізії, на яких навчаємось, щоб ще краще допомогти кожному, хто приходить за допомогою. Мені подобається, що підхід є комплексним: лікарі, психологи, психотерапевти, логопеди, вчителі. Мені імпонує, що творці центру подбали про те, щоб кожен психічний розлад лікувався згідно з найсучаснішими протоколами, як медичними, так і психотерапевтичними. Я рада, що можу бути частинкою команди професіоналів, де кожен дбає про добробут, етичні принципи та ментальне здоров’я кожного, хто звертається до нас по допомогу”.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00