k s logo main
A woman in a blue shirt looking at the camera

Ірина Малік

психолог, психотерапевт

Професійна біографія

Навчалась в ЛНУ імені Тараса Шевченка, де здобула базову психологічну освіту. Пройшла курси керівників районних центрів психологічної служби, отримала свідоцтво консультанта з курсів психологічної спрямованості, завершила навчання в програмі тематичного удосконалення «Пропедевтика розладів ментального здоров’я». Згодом на базі Українського інституту КПТ м. Львів пройшла навчання в австрійсько-українському проекті зі спеціальної травматерапії EMDR, що вплинуло на подальше професійне життя та спеціалізацію. Там же закінчила чотирирічну програму з когнітивно-поведінкової терапії.

Отримані знання є помічними фахово робити добру справу з відновлення психічного здоров’я нашої незламної нації, а також допомагають зміцненню віри людини у власні сили та невичерпане внутрішнє світло.

Спеціалізація: ПТСР, фобії, соціальна тривога, панічні атаки, депресія, ускладнена реакція втрати, проблеми в стосунках та інше.

Про роботу в центрі "Коло сім'ї"

Бути частиною професійної команди – це велике щастя і радість! Я вдячна колегам за атмосферу довіри та безпеки, за підтримку та можливість зростати разом. «Коло» для мене – це  спільний простір, де можна відчути розкриті крила, реалізувати своє покликання та радіти за людей, неповторних та унікальних, які звертаються до  нашого Центру.

Вартість послуг

Консультація психолога, КПТ дорослих 1 600 грн

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00