k s logo main
Buhanevych

Інна Буханевич

психолог, акредитований КПТ-терапевт

Професійна біографія

Я мріяла бути психологом ще з підліткового віку: зачитувалась науково-популярними та художніми книжками про глибини людської психіки. Але любов до математики та дослідження потреб ринку праці привели мене до навчання на спеціальності “Маркетинг”.

У 2013 році закінчила Київський національний економічний університет (бакалавр), після чого поїхала навчатись на магістратурі до Польщі. У 2016 році отримала ступінь магістра за спеціальністю “Міжнародний маркетинг” в Краківському економічному університеті.

Робота в міжнародній корпорації за спеціальністю дала мені зрозуміти, що моїм життєвим цінностям не відповідає маніпуляція людськими бажаннями та потребами. Саме тому, я вирішила перейти на “іншу сторону” та допомагати людям справлятись зі складними життєвими виборами, а не генерувати їх.

У 2019 році завершила магістратуру за спеціальністю “Психологія” в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. Пройшла річний курс навчання з психологічного консультування та тренінг “Психодіагностика в консультуванні”.
Навчаюсь в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії за напрямками:
чотирьохрічна программа «Базовий курс когнітивно-поведінкової терапії»;
річний проект “Схема-терапія”.

Спеціалізація: депресія, тривожні розлади, фобії, соціальна тривога, панічні атаки, робота з самооцінкою, професійне самовизначення.

Моє гасло – “Мрії не здійснюються, мрії здійнсюють”.

Про роботу в центрі "Коло сім'ї"

“Коло Сім’ї” об’єднало талановитих та сміливих спеціалістів, які не бояться викликів та бажають процвітання для інших.
Для мене це щастя мати можливість рости в команді професіоналів та однодумців. Разом ми можемо реалізовувати важливе завдання – покращувати якість життя людей.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00