k s logo main
antonina tsava

Антоніна Цава

психолог, психотерапевт

Професійна біографія

Університет зі спеціальності «психолог-практик» я закінчила ще 2000-го року, але, пропрацювавши в банку в управлінні роботи з персоналом психологом 6 місяців, вирішила, що це “не моє”. Після цього займалася дизайном, туризмом. Шукала себе.

Близько 30 років зіткнулася з екзистенційною кризою і, відповідно, з бажанням працювати на тій роботі, від якої, справді, отримуєш задоволення. Думаючи на цю тему, дійшла висновку, що практично все, що мені цікаво читати, слухати, дивитися, пов’язане із психологією. І тут мене “осінило”:))) – треба знову йти вчитися на психолога. Тільки вже не просто отримати “корочку”, а за реальними знаннями та інструментами.

У цей час я натрапила на інформацію про принципи когнітивно-поведінкової терапії.
Почала використовувати ці знання у своєму житті. І… із захопленням зрозуміла – ЦЕ ПРАЦЮЄ.

Потім потрапила на тренінг із КПТ, на першу українську конференцію з КПТ, знайшла Український Інститут КПТ у Львові та пішла знову вчитись.

Пройшла паралельно, як належить, власну психотерапію 1,5 роки.

У процесі цього ще більше закохалася в КПТ. Разом з цим дізналася і пройшла навчання зі схема-терапії, яка чудово працює із глибинними деструктивними режимами людини.

Водночас, почала працювати психологом, використовуючи техніки та методи когнітивно-поведінкової психотерапії.

На даний момент у мене за плечима:

  • вища освіта “психолог-практик”;
  • додаткова післядипломна освіта в Українському Інституті когнітивно-поведінкової терапії (УІКПТ);
  • конференції, тренінги, вебінари;
  • багато годин особистої психотерапії (що важливо);
  • досить великий досвід роботи з власними клієнтами, які звертаються з питань: самооцінки та впевненості в собі, надмірної тривоги у різних сферах життя, ОКР, панічних атак, депресії, труднощів у стосунках, встановлення кордонів тощо;
  • історії успіху моїх клієнтів, якими я дуже пишаюся!

Про роботу в центрі "Коло сім'ї"

Працюючи в Колі, я кожен день зіштовхуюсь з різними людьми, з труднощами, які вони переживають у своєму житті. І все  більше і більше стверджуюсь в думці, що  які б ми не були, нам всім необхідно любити та бути прийнятими та любленими, що нам всім, майже як повітря для легень, необхідне “тепло” для душі.
А також я розумію, що існує багато людей, які працюють заради того, щоб цей Світ був добріший, а не тільки заради успіху, грошей та інших особистих благ. І з цими людьми мені пощастило працювати, обмінюватися досвідом, вчитися.

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00