Вартість послуг у Львові

Вартість послуг у Львові

Центр "Коло сім'ї" є центром, що ставить собі за ціль надавати високопрофесійні послуги і водночас бути соціально-орієнтованим центром. Тому для нас важливо є мати ефективну та збалансовану бізнес-модель, що дозволяє оплачувати гідну заробітну плату фахівцям, інвестувати кошти у інновації та розвиток і водночас підтримувати благодійність та реалізовувати соціальні проекти.
Центр "Коло сім'ї" є центром, що ставить собі за ціль надавати високопрофесійні послуги і водночас бути соціально-орієнтованим центром. Тому для нас важливо є мати ефективну та збалансовану бізнес-модель, що дозволяє оплачувати гідну заробітну плату фахівцям, інвестувати кошти у інновації та розвиток і водночас підтримувати благодійність та реалізовувати соціальні проекти.

Соціальні послуги

У серці нашої турботи – усі члени родини: діти, молодь, дорослі, люди літнього віку. Ми прагнемо забезпечувати якісну фахову допомогу та супровід впродовж усіх етапів життя. Працюючи з дітьми та молоддю, ми завжди залучаємо батьків – адже вони є головні у допомозі дитини. Але і у допомозі дорослим ми по можливості також залучаємо близьких осіб – адже як для подолання життєвих викликів, так і для зцілення  – мудра, чутлива підтримка рідних та друзів є таким великим джерелом сили і віри.

Прайс-лист

Лікарські та діагностичні консультації

 • Первинна лікарська консультація 1 200 грн.

  (діагностична, 45 хв)

 • Вторинна лікарська консультація 800 грн.

  (повторна, динамічне спостереження, 30 хв.)

 • Психологічне тестування від 1 000 грн.

  (з використанням стандартизованих діагностичних тестів - ADOS, STAT, WISC, Leiters та ін. – вартість залежить від виду тесту та часу необхідного на проведення та опрацювання результатів)

Логопедичні, педагогічні та психологічні заняття

 • Індивідуальні логопедичні // педагогічні заняття 650 грн.
 • Психологічні заняття для дітей та батьків 800 грн.

  (сімейна ігрова терапія, відеотренінг, тренінг соціальних навичок, консультування щодо поведінки – в межах пакету послуг для дітей з порушеннями психологічного розвитку)

Психотерапія

 • Психотерапія для дітей та молоді, психотерапевтичний супровід для батьків 1 000 грн.
 • Індивідуальна психотерапія для дорослих 1 200 грн.
 • Психотерапія для подружніх пар 1 400 грн.

Послуги у телеклініці центру для пацієнтів із закордону

 • Психотерапіія, лікарські консультації та ін. 2 000 грн.

  це не стосується громадян України, які тимчасово перебувають закордоном у зв'язку з війною

Послуги у телеклініці центру для пацієнтів із закордону

 • Консультації провідних фахівців та консультантів центру від 1 500 грн.

  - консультації лікарями провідними спеціалістами центру
  - психотерапевтичні консультації спеціалістами-супервізорами
  - консиліуми та консультації за участі закордонних експертів-консультантів

Соціальні послуги в часі війни

Центр «Коло сім’ї» надаватиме послуги особам, що опинилися внаслідок війни в складних життєвих обставинах, безкоштовно та за системою соціальних знижок – як очно, так і у телеклініці центру.

Ми свідомі, що в час війни ми усі маємо об’єднатися та допомагати один одному, а особливо особам, що опинилися в складних життєвих обставинах через вимушене переселення, втрату праці, втрату рідних. Ми свідомі нашої відповідальності перед родинами захисників вітчизни, тими, хто безпосередньо був у зоні бойових дій і пережив психотравмуючі події. Тому команда центру «Кола сім’ї» долучається до волонтерської допомоги потерпілим та у співпраці з нашими партнерами розвиває гуманітарну ініціативу «Вистояти. Перемогти. Відродитися», метою якої є підтримка психологічної стійкості на національному та індивідуальному рівні та організація фахової професійної допомоги у відновленні психічного здоров’я потребуючим того особам, що потерпіли внаслідок війни в Україні. В межах даної ініціативи ми надаватимемо в межах наших можливостей професійні послуги центру (лікарські консультації, психотерапевтичні та ін.) безкоштовно та за системою соціальних знижок. Ми не вимагаємо жодних довідок і не створюємо жодних бюрократичних формальностей – для нас основою є наша довіра один до одного. Тож якщо внаслідок війни ви опинилися в складних життєвих обставинах і не маєте фінансової можливості оплатити послуги – просто вкажіть про це в реєстратурі і уточніть, чи ви просите знижки чи безкоштовної консультації. Адміністратори погодять з вами відповідно режим одержання соціальних послуг. Водночас для усіх осіб, які мають ресурси для оплати – послуги залишаються платними, адже від цього залежать заробітні плати наших працівників та загалом можливість ефективного функціонування центру. І якщо ви маєте можливість, то запрошуємо до благодійності – ваш внесок може допомогти надати послуги більшій кількості потребуючих того сімей!

Запрошуємо до благодійності!

Також просимо вас, якщо ви маєте можливість, підтримайте фінансово нашу соціальну та благодійну діяльність, зробивши благочинну пожертву на фонд “Коло сім’ї”. У такий спосіб ви зможете допомогти тим сім’ям, що опинилися в складних життєвих обставинах отримати у повному об’ємі необхідну допомогу. Ми гарантуємо, що кошти підуть напряму на надання соціальних послуг потребуючим того родинам. Ми гарантуємо прозору звітність перед громадою та жертводавцями щодо використання усіх благодійних коштів. Тож допоможіть нам допомагати іншим!

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 10:00-18:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00