k s logo main
Вартість послуг у Львові
price2 oty6hmdei2cwbyleqpahn4mhrrmop13k9tsng2bbb4

Вартість послуг у Львові

Центр "Коло сім'ї" є центром, що ставить собі за ціль надавати високопрофесійні послуги і водночас бути соціально-орієнтованим центром. Тому для нас важливо є мати ефективну та збалансовану бізнес-модель, що дозволяє оплачувати гідну заробітну плату фахівцям, інвестувати кошти у інновації та розвиток і водночас підтримувати благодійність та реалізовувати соціальні проекти.
Центр "Коло сім'ї" є центром, що ставить собі за ціль надавати високопрофесійні послуги і водночас бути соціально-орієнтованим центром. Тому для нас важливо є мати ефективну та збалансовану бізнес-модель, що дозволяє оплачувати гідну заробітну плату фахівцям, інвестувати кошти у інновації та розвиток і водночас підтримувати благодійність та реалізовувати соціальні проекти.

Соціальні послуги

Центр «Коло сім’ї» турбується про те, щоби наші послуги були доступні потребуючим того особам, а особливо дітям та родинам, що опинилися в складних життєвих обставинах, зокрема з огляду на виклики війни. Саме тому ми шукаємо різні можливості такої підтримки, створивши благодійний фонд «Коло сім’ї», надаючи окремим категоріям клієнтів послуги за соціальними цінами та безкоштовно, залучаючи до благодійності інших осіб та організації, беручи участь у грантових програмах. У випадку, якщо ви чи ваша родина потребує соціальної знижки на послуги чи неспроможна оплатити необхідну допомогу – просимо звертатися до адміністраторів центру. Соціальні послуги (за пільговою вартістю та безкоштовні) надаються згідно окремої черги і у відповідності до наявності можливостей підтримки за рахунок благодійного фонду «Коло сім’ї» та доброчинності фахівців центру.

Прайс-лист

Лікарські та діагностичні консультації

 • Стандартна лікарська консультація 1 500 грн.

  (діагностична/консультаційна, 45 хв)

 • Вторинна лікарська консультація 1000 грн.

  (супровід/коригування лікування, 30 хв.)

 • Коротка лікарська консультація 500 грн.

  (моніторинг стану та медикаментозного лікування, виписка рецепту та ін., 15 хв.)

 • Психологічне тестування від 1 500 грн.

  (з використанням стандартизованих діагностичних тестів - ADOS, STAT, WISC, Leiters та ін. – вартість залежить від виду тесту та часу необхідного на проведення та опрацювання результатів)

 • Лікарська консультація провідними фахівцями центру 2000 грн.

Логопедичні та педагогічні заняття

 • Індивідуальні логопедичні // педагогічні заняття 800 грн.

Психотерапія

 • Індивідуальна психотерапія (для дітей, молоді, дорослих) 1 500 грн.
 • Психотерапевтичний супровід для батьків 1 500 грн.
 • Психотерапія для подружніх пар 1 700 грн.

Послуги у телеклініці центру для пацієнтів із закордону

 • Психотерапіія, лікарські консультації та ін. 2 500 грн.

  (це не стосується громадян України, які тимчасово перебувають закордоном у зв'язку з війною)

Соціальні послуги в часі війни

Центр «Коло сім’ї» надаватиме послуги особам, що опинилися внаслідок війни в складних життєвих обставинах, безкоштовно та за системою соціальних знижок – як очно, так і у телеклініці центру.

Ми свідомі, що в час війни ми усі маємо об’єднатися та допомагати один одному, а особливо особам, що опинилися в складних життєвих обставинах через вимушене переселення, втрату праці, втрату рідних. Ми свідомі нашої відповідальності перед родинами захисників вітчизни, тими, хто безпосередньо був у зоні бойових дій і пережив психотравмуючі події. Тому команда центру «Кола сім’ї» долучається до волонтерської допомоги потерпілим та у співпраці з нашими партнерами розвиває гуманітарну ініціативу «Вистояти. Перемогти. Відродитися», метою якої є підтримка психологічної стійкості на національному та індивідуальному рівні та організація фахової професійної допомоги у відновленні психічного здоров’я потребуючим того особам, що потерпіли внаслідок війни в Україні. В межах даної ініціативи ми надаватимемо в межах наших можливостей професійні послуги центру (лікарські консультації, психотерапевтичні та ін.) безкоштовно та за системою соціальних знижок. Ми не вимагаємо жодних довідок і не створюємо жодних бюрократичних формальностей – для нас основою є наша довіра один до одного. Тож якщо внаслідок війни ви опинилися в складних життєвих обставинах і не маєте фінансової можливості оплатити послуги – просто вкажіть про це в реєстратурі і уточніть, чи ви просите знижки чи безкоштовної консультації. Адміністратори погодять з вами відповідно режим одержання соціальних послуг. Водночас для усіх осіб, які мають ресурси для оплати – послуги залишаються платними, адже від цього залежать заробітні плати наших працівників та загалом можливість ефективного функціонування центру. І якщо ви маєте можливість, то запрошуємо до благодійності – ваш внесок може допомогти надати послуги більшій кількості потребуючих того сімей!

Запрошуємо до благодійності!

Також просимо вас, якщо ви маєте можливість, підтримайте фінансово нашу соціальну та благодійну діяльність, зробивши благочинну пожертву на фонд “Коло сім’ї”. У такий спосіб ви зможете допомогти тим сім’ям, що опинилися в складних життєвих обставинах отримати у повному об’ємі необхідну допомогу. Ми гарантуємо, що кошти підуть напряму на надання соціальних послуг потребуючим того родинам. Ми гарантуємо прозору звітність перед громадою та жертводавцями щодо використання усіх благодійних коштів. Тож допоможіть нам допомагати іншим!

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 09:00-17:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00