Вартість послуг у Києві

Вартість послуг у Києві

Центр "Коло сім'ї" є центром, що ставить собі за ціль надавати високопрофесійні послуги і водночас бути соціально-орієнтованим центром. Тому для нас важливо є мати ефективну та збалансовану бізнес-модель, що дозволяє оплачувати гідну заробітну плату фахівцям, інвестувати кошти у інновації та розвиток і водночас підтримувати благодійність та реалізовувати соціальні проекти.
Центр "Коло сім'ї" є центром, що ставить собі за ціль надавати високопрофесійні послуги і водночас бути соціально-орієнтованим центром. Тому для нас важливо є мати ефективну та збалансовану бізнес-модель, що дозволяє оплачувати гідну заробітну плату фахівцям, інвестувати кошти у інновації та розвиток і водночас підтримувати благодійність та реалізовувати соціальні проекти.

Соціальні послуги

У серці нашої турботи – усі члени родини: діти, молодь, дорослі, люди літнього віку. Ми прагнемо забезпечувати якісну фахову допомогу та супровід впродовж усіх етапів життя. Працюючи з дітьми та молоддю, ми завжди залучаємо батьків – адже вони є головні у допомозі дитини. Але і у допомозі дорослим ми по можливості також залучаємо близьких осіб – адже як для подолання життєвих викликів, так і для зцілення  – мудра, чутлива підтримка рідних та друзів є таким великим джерелом сили і віри.

Прайс-лист

Лікарські та діагностичні консультації

 • Консультація керівника Центру 1 700 грн.
 • Консультація акредитованого КПТ - терапевта для дорослих 1 500 грн.

  (віком від 18 років)

 • Консультація психолога, КПТ дорослих 1 000 - 1 300 грн.

  (віком від 18 років)

 • Сімейна терапія 1 600 грн.
 • Консультація психіатра для дорослих первинна (50 хв)* 1 400 грн.
 • Консультація психіатра для дорослих повторна (до 30 хв)* 1 000 грн.

  *Запис на психіатричні консультації відбувається за повною передоплатою

Ціни для осіб, що проживають за кордоном

 • Консультація психолога, КПТ дорослих (віком від 18 років) 60 $/€
 • Консультація психіатра для дорослих 70 $/€
 • Сімейна терапія 70 $/€

Лікарські та діагностичні консультації

 • Консультація дитячого психіатра 1 200 грн.
 • Консультація акредитованого дитячого КПТ терапевта 1 200 грн.
 • Консультація дитячого психолога, КПТ дітей та підлітків 900 грн.
 • Первинна консультація логопеда 900 грн.
 • Корекційні заняття з поведінковим терапевтом, логопедом, корекційним педагогом, ігровим терапевтом 750 грн.
 • Консультація для батьків (поведінкове керівництво) 900 грн.
 • Виїзд спеціаліста в дитячий садочок від 1 800 грн.

Пакети послуг з корекційних занять

 • Пакет 10 6 750 грн.

  10 - корекційних занять
  10% знижка на заняття з батьками - 810 грн. (під час дії пакетної послуги*) можливості відмінити без поважної причини заняття день у день немає

 • Пакет 25 16 250 грн.

  25 - корекційних занять
  20% знижка на заняття з батьками - 720 грн. (під час дії пакетної послуги) можливість відміни без поважної причини 1 дня занять день у день (не більше 2 занять)

 • Пакет 40 25 200 грн.

  40 - корекційних занять
  30% знижка на заняття з батьками - 630 грн. (під час дії пакетної послуги) можливість відміни без поважної причини 1 дня занять (без обмежень за кількістю)

*Час дії пакетної послуги триває до останнього оплаченого заняття

Ціни для осіб, що проживають за кордоном

 • Консультація дитячого психолога, КПТ дітей та підлітків 50 $ / 50 €

Професійна турбота про психологічний розвиток та здоров’я усіх членів родини

Соціальні послуги в часі війни

Центр «Коло сім’ї» надаватиме послуги особам, що опинилися внаслідок війни в складних життєвих обставинах, безкоштовно та за системою соціальних знижок – як очно, так і у телеклініці центру.

Ми свідомі, що в час війни ми усі маємо об’єднатися та допомагати один одному, а особливо особам, що опинилися в складних життєвих обставинах через вимушене переселення, втрату праці, втрату рідних. Ми свідомі нашої відповідальності перед родинами захисників вітчизни, тими, хто безпосередньо був у зоні бойових дій і пережив психотравмуючі події. Тому команда центру «Кола сім’ї» долучається до волонтерської допомоги потерпілим та у співпраці з нашими партнерами розвиває гуманітарну ініціативу «Вистояти. Перемогти. Відродитися», метою якої є підтримка психологічної стійкості на національному та індивідуальному рівні та організація фахової професійної допомоги у відновленні психічного здоров’я потребуючим того особам, що потерпіли внаслідок війни в Україні. В межах даної ініціативи ми надаватимемо в межах наших можливостей професійні послуги центру (лікарські консультації, психотерапевтичні та ін.) безкоштовно та за системою соціальних знижок. Ми не вимагаємо жодних довідок і не створюємо жодних бюрократичних формальностей – для нас основою є наша довіра один до одного. Тож якщо внаслідок війни ви опинилися в складних життєвих обставинах і не маєте фінансової можливості оплатити послуги – просто вкажіть про це в реєстратурі і уточніть, чи ви просите знижки чи безкоштовної консультації. Адміністратори погодять з вами відповідно режим одержання соціальних послуг. Водночас для усіх осіб, які мають ресурси для оплати – послуги залишаються платними, адже від цього залежать заробітні плати наших працівників та загалом можливість ефективного функціонування центру. І якщо ви маєте можливість, то запрошуємо до благодійності – ваш внесок може допомогти надати послуги більшій кількості потребуючих того сімей!

Запрошуємо до благодійності!

Також просимо вас, якщо ви маєте можливість, підтримайте фінансово нашу соціальну та благодійну діяльність, зробивши благочинну пожертву на фонд “Коло сім’ї”. У такий спосіб ви зможете допомогти тим сім’ям, що опинилися в складних життєвих обставинах отримати у повному об’ємі необхідну допомогу. Ми гарантуємо, що кошти підуть напряму на надання соціальних послуг потребуючим того родинам. Ми гарантуємо прозору звітність перед громадою та жертводавцями щодо використання усіх благодійних коштів. Тож допоможіть нам допомагати іншим!

Запис на прийом

Виберіть філію:

Запис на консультацію у Львові

Пн-Пт 10:00-17:00

Запис на консультацію у Києві

для дитини/підлітка:

Пн-Пт 10:00-18:00

для дорослої особи:

Пн-Пт 10:00-18:00

Запис у телеклініку

Пн-Пт 10:00-17:00